سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران: فوتسال گناباد  نیازمند حمایت بیشتر است

دسته: ورزشي
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۸ فروردین ۱۴۰۳
سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران: فوتسال گناباد  نیازمند حمایت بیشتر است

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران گفت: گنابادی‌ها پتانسیل حضور در لیگ برتر کشور را دارند به شرط اینکه مسئولان شهرستان حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری گناباد به نقل از ایسنا، حسین شمس با بیان اینکه طی ۲ سال گذشته فوتسال گناباد پیشرفت بسیار خوبی داشته است، اظهار کرد: تیم‌های باشگاهی این شهرستان در سطح خراسان رضوی بسیار موفق هستند.

وی عنوان کرد: همه ساله جام رمضان گناباد بسیار موفق و با حضور علاقه‌مندان زیادی برگزار می‌شود، این همه علاقه‌مندی نسبت به این رشته ورزشی قابل ستایش است.

این پیشکسوت فوتسال خاطرنشان کرد: با توجه به محبوبیتی که رشته ورزشی فوتسال در گناباد دارد این منطقه می‌تواند یکی از شهرستان فوتسال خیز باشد.

وی اذعان کرد: گناباد جزو معدود شهرهایی در کشور است که در راستای بسط و گسترش این رشته ورزشی در بین تمامی شهروندان پخش زنده جام رمضان در آن انجام می‌شود.

شمس گفت: قطعاً این اقدام ضمن اینکه در راستای بسط و گسترش این رشته ورزشی در بین همه شهروندان مؤثر خواهد بود، کسانی که به هر دلیلی نمی‌توانند در سالن حضور پیدا کنند بازی‌ها را از طریق تلویزیون اینترنتی می‌توانند مشاهده کنند.

وی با بیان اینکه این اقدام برای بسیاری از شهرها می‌تواند الگو باشد، افزود: مسابقات جام رمضان در اکثر شهرها به خوبی برگزار می‌شود به طوری که بر اساس آمار مسابقات جام رمضان پارسال در سطح کشور ۶ میلیون نفر تماشاگر داشته است.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران اذعان کرد: حضور بازیکنان غیر بومی و در سطح ملی در این مسابقات یک طرح کاملاً موفقی است که هم تعداد تماشاگران و هم سطح فنی بازیکنان گناباد را بالا می‌برد.

وی با اشاره به اینکه برای معرفی استعدادهای این شهرستان در سطح ملی گناباد باید یک تیم در سطح لیگ کشور داشته باشد، اظهار کرد: اینکه چند پدیده در این رشته ورزشی پیدا شود ولی فقط در همان گناباد مطرح باشند کار پسندیده‌ای نیست، بهترین راه این است که با ورود اسپانسر این تیم حمایت شود.

شمس با بیان اینکه گنابادی‌ها پتانسیل حضور در لیگ برتر کشور را دارند به شرط اینکه مسئولان حمایت کنند، گفت: با رویه‌ای که فوتسال گناباد پیش گرفته طی ۲ سال آینده شاهد تیم قدرتمندی در سطح کشور خواهیم بود.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3533 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 26
برچسب ها:
دیدگاه ها