دولت قبل خط ۱۱ گازی را اجرا نکرد

دسته: دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۳ بهمن ۱۴۰۱
دولت قبل خط ۱۱ گازی را اجرا نکرد

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: خط ۱۱ گاز رسانی در سال ۹۰ کلنگ‌زنی شده و در دولت یازده و دوازده تعطیل شد و دلیل آن این بود که تولید ما بالای یک میلیارد باشد و امروز اگر این خط انجام می شد مشکلاتی در استان نمی داشتیم.

محمد صفایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از اداره گاز شهرستان گناباد اظهار داشت: استاندار تماسی با من داشت و شرایط را اعلام کرد که پیگیریهای از وزارت نفت و مدیرعامل گاز کشور داشتم.


وی افزود: خط ۱۱ گاز رسانی در سال ۹۰ کلنگ‌زنی شده و در دولت یازده و دوازده تعطیل شد و دلیل آن این بود که تولید ما بالای یک میلیارد باشد و امروز اگر این خط انجام می شد مشکلاتی در استان نمی داشتیم.


رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: معاون اول رئیس‌جمهور قول داده است خط ۱۱ اجرا شود و تعداد استان زیادی وصل و گاز پایدار می شود.


صفایی خاطرنشان کرد: بزرگترین شبکه گازی دنیا را داریم، قبل از انقلاب در ۷ روستا گاز داشتیم و امسال ۳۵ هزار روستا گاز دارد و در سال آینده به ۳۷ هزار روستا می رسد که بطور مثال در شهرستان گناباد در سال آینده هیچ روستای بدون گازی نخواهیم داشت.

وی افزود: چینی ها اعلام کرده اند مخزن گاز در کشور بسازند که در استان خراسان رضوی نیز این مخازن ایجاد خواهد تا مشکلات کمتر شود.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این مدت گاز ۶ هزار واحد صنعتی قطع شد که برای آنها در پرداخت حقوق مشکلاتی ایجاد کرده است.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3533 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 156
برچسب ها:
دیدگاه ها