حمید رسایی نماینده تهران در گناباد

دسته: سياسي
۲۳ دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۸۹
رسایینماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی در سه دهه گذشته سه بحران داخلی را پس از پیروزی انقلاب اسلامی پشت سرگذاشته است و اگر بصیرت وجود داشته باشد بحران چهارم با سربلندی  پشت سرگذاشته خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی و مذهبی شهرستان گناباد (گناباد نور) ، حجت الاسلام حمید رسایی شنبه در جمع اقشار مختلف مردم در محل سالن شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به تفاوت های جنگ سخت و نرم افزود: ابراز جنگ سخت تجهیزات نظامی و نیروی انسانی می باشد اما در جنگ نرم کلمه و جمله در فضاهای واقعی و مجازی عمل می کند.

 

 

وی گفت:در جنگ سخت چشم بصر بایدبرای شناخت دشمن داشته باشیم اما در جنگ نرم باید چشم بصیرت داشته باشیم، در جنگ سخت نیروی انسانی و تجهیزات و تاسیسات مورد هدف قرار می گیرد و در جنگ نرم افکار عمومی .
وی بیان داشت :درمان و جبران جنگ سخت آسان است ولی درمان جنگ نرم که  افکار عمومی را هدف قرار می دهد درمانش بسیار سخت است.
این نماینده شورای اسلامی با اشاره به دو بحران خارجی و داخلی  اظهار داشت:جمهوری اسلامی در جنگ سخت از جمله ترور شخصیت ها ، جنگ هشت سال دفاع مقدس و … بحران خارجی پشت سرگذاشته است و امروزه جنگ نرم با عنوان بحران داخلی شروع شده است.
رسایی  ادامه داد:در ۳۰ سال عمر انقلاب هر ۱۰ سال یک بحران داخلی داشته ایم که اولین آن در سال ۱۳۶۷ در رابطه با قضیه منتظری ،  در سال ۱۳۷۷ جریان اصلاح طلبان در دوم خرداد و در سال ۱۳۸۷ اغتشاشات دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آشکار شد.

 

 

 

 

 

 

 

وی با اشاره به نماز جمعه ۱۴ خرداد جاری  در حرم امام خمینی (ره) گفت: تلقی جنگ نرم این است که خط امام ژنتیکی است در حالی که مردم دید استراتیژیکی دارند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باتوجه به این که مردم انقلاب اسلامی هر ده سال یک بحران پشت سرگذاشته است باید منتظر یک بحران سخت تر از جنس ایداولژیک در راه است و باید مردم خود را مسلط کنند و قدرت بصیرت خود را افزایش دهند.
رسایی گفت: هیچ بحرانی و قدرتی از خارج نخواهد توانست بر جمهوری اسلامی ایران که دارای پشتوانه ولایت فقیه است بر آن فائق آید.

 

 

 

وی همچنین ادامه داد: یازده امام معصوم در صورتی شهید شدند که قاتلانشان نماز می خواندند و این یعنی دشمن از بیرون نمی تواند به شما لطمه بزند از درون این کار را می کندو این نتیجه بی بصیرتی است.
وی افزود: خداوند امام دوازدهم را از دید مردم عادی ناپدید کرد چون دید بی بصیرتی بیداد می کند و قصد کشتن امام را دارند و ما الان داریم ولایت پذیری را تمرین می کنیم و باید تلاش کنیم به حد اعلی بصیرت برسیم تا انشاالله در ظهور حضرت ، مانند بی بصیرتان نباشیم.

 

 

 

 

 

رسایی همچنین در مصلای امام خمینی (ره) گناباد در سخنرانی خود بعد از نماز مغرب و عشاء گفت:اگر کسی مدافع ولی فقیه باشد حرفش درست است و در غیر این صورت در مورد کسانی که دم از حمایت از ولی فقیه می‌زنند ولی اما و اگر می‌آورند نباید حرف او را گوش کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی و مذهبی شهرستان گناباد به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام حمید رسایی در جمع مردم گناباد در مسجد جامع و مصلی این شهر گفت: برخی مواقع افراد به جایی می‌رسند که نمی‌توانند درست تصمیم بگیرند، عواملی چون حسادت به دیگران، دنیاطلبی، خانواده، فرزند و … باعث می‌شود تصمیم غلط بگیرند و به همه سابقه و هر آنچه خدمت کردند پشت پا می‌زنند.
وی افزود: ایمان با اسلام و مومن با مسلمان متفاوت است، اسلام یعنی کسی که با زبان شهادتین را بگوید اما مومن کسی است که ایمانش تنها با زبان نباشد و کسی که دین را اجرا می‌کند.

 

 

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: برخی اوقات افراد جزو نیروهای انقلابی و ایمان آورندگانند اما از انقلاب روی برگردانده و هر چند گذشته خوبی داشته اما آینده خوبی ندارند و معیار سنجش افراد باید زمان حال آنها باشد.
وی با بیان اینکه ما به ولی فقیه نیازمندیم، افزود: برخی فکر می‌کنند اگر این افراد به رهبری پشت کنند رهبری دستشان خالی می‌شود در حالی که تا زمانی که مردم در صحنه حاضر باشند نیازی به اینگونه شرایط نیست.
رسایی با اشاره به داستان طلحه و زبیر گفت: طلحه و زبیر از نیروهای خاص پیامبر (ص) بودند؛ در مدت این ۲۵ سال امثال عمار، سلمان، مالک و ابوذر کوتاه نیامدند اما طلحه و زبیر کم‌کم راهشان عوض شد، زندگیشان تغییر کرد و ظاهرشان عوض شد و کار به جایی رسید که در جنگ جمل رو به روی امام علی(ع) ایستادند و فتنه به راه انداختند.
وی در ادامه با اشاره به انتخابات دهم در ایران گفت: موسوی در صحبت‌هایش قبل از انتخابات گفت که دولت نهم قانون‌گریز است و با دروغ‌هایی که گفته شد عده‌ای به سمت آنها آمدند و گرنه مردم ما مردم ولایی بودند.

 

 

 

 

رسایی ادامه داد: نخستین شهید بعد از
انتخابات را بچه‌های بسیج دادند که قبل از مرگ ندا آقاسلطان اتفاق افتاد و این در حالی است که در اغتشاشات بعد از انتخابات ۱۵ شهید از نیروهای ولایی داده شد.
وی با بیان اینکه برخی از این افراد در دوم خرداد علیه ولایت شمشیر کشیدند، افزود: هرکس جیبش باز است، دهانش بسته است و هرکس جیبش بسته است دهانش باز است.
رسایی با اشاره به مسئله اخیر غزه گفت: کاروان‌های آزادی که امروز از نقاط مختلف جهان به طرف غزه می‌روند نتیجه سال‌ها مرگ بر اسراییل گفتن مردم ایران و همه آنهایی است که از فلسطینیان حمایت می‌کنند.
وی افزود: اگر امروز با جنگ ۳۳ روزه حزب‌الله لبنان پیروز میدان در مقابل رژیم صهیونیستی است نتیجه ۳۱ سال گوش کردن به رهنمودهای ولی فقیه زمان است.

 

 

 

 

  var jcomments=new JComments(1143, ‘com_content’,’http://gonabadnoor.com/index.php?option=com_jcomments&tmpl=component’); jcomments.setList(‘comments-list’);

منبع خبر:
  » گناباد نور

نوشته شده توسط:گنابادنیوز - 1916 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 794
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس دوشنبه 24 خرداد 1389 - 9:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش محیط برای بیان نظرات خفه شده هم فراهم میشد/نباید هر کی که به سایر رقبا رای داده رو معاند نظام و … خوند

ناشناس دوشنبه 24 خرداد 1389 - 9:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یعنی همه اینها دورغ می گویند؟
فرزند خمینی
فرزند ِ فرزند خمینی
فرزند بهشتی
فرزند مطهری
فرزند طالقانی
فرزند خزعلی
فرزند رجایی
فرزند باکری
فرزند همت
فرزند بازرگان
فرزند منتظری
فرزند سحابی
فرزند کروبی
فرزند هاشمی
.
.
.
پس خوشا به حال آرمانی که یک نسل بعد همه فرزندان را در مقابل پدرانشان قرار می دهد.

ناشناس دوشنبه 24 خرداد 1389 - 9:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کجایند آنها که بخاطر بی احترامی به عکس امام (که معلوم نیست واقعا حقیقت داشته یا ساختگی است) بیانیه صادر میکردند؟
و حالا که در مقابل دیدگان ملت اینطور سخیفانه به بیت امام اهانت می کنند، سکوت میکنند؟
آقایانی که در برابر این هتک حرمت ها
موضع محافظه کارانه اتخاذ کرده و سکوت میکنند باید بدانند که آتشی که از گور این افراد معلوم الحال بلند میشود، تر و خشک نمیشناسد و اگر امروز مهار نشود فردا دامن دیگران را نیز خواهد گرفت.

ناشناس سه شنبه 25 خرداد 1389 - 1:37 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مانده ایم با این همه صداقت چکار بکنیم!

پیام سه شنبه 25 خرداد 1389 - 10:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه دولتی که خود را اصول گرا وپیرورهبر می دانند از امکانات دولتی برای تبلیغ افکار خود استفاده می کنند وبعد می گویند ما کار فرهنگی میکنیم – ضمنا آقای رسایی به گویند آقای احمدی نژاد چقدر مقید به اجرای قوانین مصوب مجلس و رهبری است

ناشناس سه شنبه 25 خرداد 1389 - 12:16 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

http://www.gonهیات رزمندگان اسلام شهرستان گناباد با همکاری مردم شهید پرور شهر نوغاب مراسم دعای ندبه را با حضور حاج مهدی منصوری برگزار می نماید
زمان : جمعه ۲۷/۳ ساعت ۶ صبح
مکان : مسجد جامع نوغاب
abadtimes.com/index.php?news=346

ناشناس سه شنبه 25 خرداد 1389 - 12:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

far zande payambar ham dorogh migoyad che beresad be naveh emam khomeini ,azizam deghat kon

ناشناس سه شنبه 25 خرداد 1389 - 5:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قرار است جمعی از نمایندگان مجلس کاروان آزادی را به مقصد غزه همراهی کنند . بدینوسیله حمایت قاطع خود را از اعزام جنابعالی به غزه اعلام می داریم!

اندادی سه شنبه 25 خرداد 1389 - 7:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگراین سید بزرگوار طوق اطاعت این جماعت را بگردن انداخته بود.آیا چنین بزرگوارانه!! مورد تهاجم قرار می کرفت؟
وبه این دوره گردیهای همنوا با پاسدار سابق
چنین مورد بی مهری قرار می گرفت؟ واین دعوت
پرهزینه برگناباد تحمیل می شد؟

چوپان گله بزرگ سه شنبه 25 خرداد 1389 - 10:05 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اکنون زمان مبارزه و جنگ اشرافیت وآقازاده های مفت خور با مستضعفین محروم و پابرهنگان است. از این آقا زاده ها در طول تاریخ زیاد بوده اند می توانیم چندصد تا اسم دیگر هم به آنها اضافه کنیم .اگر فاقد اطلاعات کافی هستید درخواست کنید تا دهها نفر آقا زاده مفت خور دیگرراهم برایتان فهرست کنم.

سخن سنج سه شنبه 25 خرداد 1389 - 10:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

۱)پسر کو نداردنشان از پدر . توبیگانه خوانش نخوانش پسر،
۲ )کسانی که از گفتن سیدحسن مصطفوی ناراحت می شوند بروند به شناسنامه این آقازاده (سیدحسن مصطفوی) نگاه کنند ببینیم کجایش خمینی نوشته است؟
۳) فرزندان بازرگان و سحابی مثل پدر انشان فکر وعمل می کند از کی سحابی سکولار وبازرگان طرفدار مدرنیته اسلامی جز ء مسلمانان انقلابی پایبند به نهضت جهانی اسلام شده اند، که حالا فرزندانشان از راه پدر پشیمان گشته باشند؟ آینها پدرانشان هم مثل فرزندانشان بوده اند
۴) آقای نویسنده مهمان یک سری اسامی آقا زاده ها را فهرست کرده است.مثل کروبی زاده ! هاشمی زاده ، منتظری زاده وامثالهم . درمورد هاشمی هم اکنون هم ایشان از سرمایه های انقلابند ولی فرزندانشان باید شخصن پاسگوی اعمال خود باشند.کروبی که خودش آبرویی درمیان مردم ندارد که فرزندش داشته باشد وگرنه درمیان ۴نفر کاندیدا پنجم نمی شد واز آرای باطله شکست نمی خورد.واما منتظری زاده هم که به پدر مرحومشان رفته اند .
و برخی از اسامی را شما بی دلیل وبرای اینکه نشان بدهی این ها یکی دوتا نیستند از روی عمد در لیست آقا زاده های مسئله دارا آورده ای !وگرنه اینها ازنجبا هستند وبر سبیل پدر پایبند.. حالا برو حالش وببر!

دوست نماينده تهران! چهارشنبه 26 خرداد 1389 - 8:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم شریف گناباد بیدارتروهوشیارترازاین هستندکه باصحبتهای فریبنده وریاکارانه فردی که دردوران به ثمررسیدن انقلاب هیچ نقشی نداشته تحت تاثیرقرار بگیرند قابل توجه نماینده محترم تهران!!دوم خرداد۷۶بحران نبود حماسه بود .بااین حرف ها چه چیزی رامی خواهید ثابت کنید؟مردم را نمی توان به بازی گرفت!!!

ناشناس چهارشنبه 26 خرداد 1389 - 1:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.
علما در برابر این حرمت شکنی ها سکوت نکرده اند. اکثریت قاطع علما از این اقدام ضد اخلاقی یک کروهک خاص اظهار تأسف کرده و آن را محکوم کرده اند. از جمله حضرات آیات :
جوادی آملی، هاشمی رفسنجانی، صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، صانعی، بیات زنجانی، محمدی گیلانی، وحید خراسانی، موسوی اردبیلی، اشرفی اصفهانی، طاهری اصفهانی، محقق داماد، مظاهری، مبشر کاشانی، رضازاده، گرامی، زرندی، راستی کاشانی، نور مفیدی و …
همچنین بسیاری از تشکل ها از جمله مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم، مجمع روحانیون مبارز و حوزه های علمیه این حرکت را محکوم و بر لزوم حفظ احترام خانواده امام خمینی و برخورد قاطع با عاملان این جرم تاکید کرده اند.
بسیاری از شخصیت ها نیز ضمن تقبیح این حرکت زشت و تاکید بر لزوم حفظ حرمت بیت امام، خواستار دلجویی از سیدحسن خمینی شده اند. از جمله:
محسن رضایی، علی مطهری، حداد عادل، حجت الاسلام حسن روحانی، حجت الاسلام حسین ابراهیمی، محمدرضا عباسی فرد، عماد افروغ، محمدعلی انصاری، دکتر حمید انصاری، قدرت الله علیخانی، شکوری راد، سید محمدصادق صدر، محمدرضا تابش، خباز، علیخانی، محمدعلی سبحانی و …
منبع: سایت رسمی نامبردگان و سایت جماران (jamaran.ir)

ناشناس چهارشنبه 26 خرداد 1389 - 10:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ابتدا از دکتر دانا تشکر می شود ه نظرات متفاوت را درج می کند بدون دخل وتصرف
به پیام دهندی ای که ۴ مورد را ذکر کرده :
ا – روز ۱۴ خرداد آقای سید ح خمینی به وزیر محترم کشور نشان داده که ازپدر وخمینی نشان دارد .اگر به اطلاعات دسترسی داری مجدد مراجعه کن!
۲- شماکه شناسنامه ایشان را دیده ای اگر راست می گویی که خمینی نیست تصویر آنرا درسایت بگذار!
۳- اصلا” معنی سکولار را میدانی؟ سکو لارها آنقدر برای عقاید مردم احترام قایلند که می گویند : تقدس دین که امرآسمانی والهی است بوسیله قدرت طلبان. ثروت اندوز تهی مغز زمینی نکنید. قابل فهم شد!!
۴- بعض کم خردان چگونه راحت انتخاباتی که سر تاپای آن اشکال است فرمانروایان خود بحق ودیگران را اطل میدانند ؟وقتی فهم وفکر نباشد. جهالت میدان می یابد وشرف قلم را شر منده می سازد

چوپان گله بزرگ پنجشنبه 27 خرداد 1389 - 6:56 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

۱ )آقای دکتر دانا جای دیگری هستند که ابتداازایشان تشکر شده است!!
۲ )دعوا کردن با دیگران آنهم فیزیکی از سیره خمینی نبوده است که نشان از پدر باشد نشان از پدر داشتن به معنی داشتن مرام وسیره پدر است .چنین وصله های ناجوری آنهم کتک کاری وزد وخورد با دیگران به خمینی ما نمی چسبدواما شناسنامه سید حسن مصطفوی عسکش دراینترنت فراوان است اگر نمی توانی پیدا کنید باید دانش خود را افزایش دهید.
۳ )ضمناً وکیل مدافع سکولارها شدن شان خوبی نیست الا اینکه دیگران به شما خرده می گیرند وآنرا دلیل بر … تفسیر می کنند , بهتر است درعقاید خود تجدید نظر بفرمائید.

حمید جمعه 28 خرداد 1389 - 1:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این بیانات آقای رسایی رو که آدم می بینه یاد فیلم (چند می گیری گریه کنی ) می افته .
اگر دین ندارید لا اقل فکر کنید

حسین شنبه 29 خرداد 1389 - 7:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در فرازی از صحیفه سجادیه در دعای ۳۸ حضرت می فرمایند؛ «اللهم انی اعتذرالیک من مظلوم ظلم بحضرتی فلم انصره،خداوندا عذر؛ می‌خواهم درباره مظلومی که در حضور من مورد ستم واقع شده من او را یاری نکرده باشم».

حسین یکشنبه 30 خرداد 1389 - 4:38 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

• در فرازی از صحیفه سجادیه در دعای ۳۸ حضرت می فرمایند؛ «اللهم انی اعتذرالیک من مظلوم ظلم بحضرتی فلم انصره،خداوندا عذر؛ می‌خواهم درباره مظلومی که در حضور من مورد ستم واقع شده من او را یاری نکرده باشم». آن‌چه آن روز واقع شد ظلمی آشکار بود که به امام و بیت امام رواداشته شد.

ناشناس دوشنبه 31 خرداد 1389 - 9:05 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هرگز نخواب کوروش ـ َداراجهان ندارد، سارا زبان ندارد بابا ستاره ای در هفت آسمان ندارد // کارون ز چشمه خشکید، البرز لب فرو بست حتا دل دماوند، آتش فشان ندارد // دیو سیاه دربند، آسان رهید و بگریخت رستم در این هیاهو، گرز گران ندارد // روز وداع خورشید، زاینده رود خشکید زیرا دل سپاهان، نقش جهان ندارد // بر نام پارس دریا، نامی دگر نهادند گویی که آرش ما، تیر و کمان ندارد // دریای مازنی ها، بر کام دیگران شد نادر، ز خاک برخیز، میهن جوان ندارد // دارا کجای کاری، دزدان سرزمینت بر بیستون نویسند، دارا جهان ندارد // آییم به دادخواهی، فریادمان بلند است اما چه سود، اینجا نوشیروان ندارد // سرخ و سپید و سبز است این بیرق کیانی اما صد آه و افسوس، شیر ژیان ندارد // کو آن حکیم توسی، شهنامه ای سراید شاید که شاعر ما دیگر بیان ندارد /// هرگز نخواب کوروش، ای مهر آریایی بی نام تو، وطن نیز نام و نشان ندارد // سیمین بهبهانی

ناشناس چهارشنبه 2 تیر 1389 - 2:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یعنی همه اینها دورغ می گویند؟
فرزند خمینی
فرزند ِ فرزند خمینی
فرزند بهشتی
فرزند مطهری
فرزند طالقانی
فرزند خزعلی
فرزند رجایی
فرزند باکری
فرزند همت
فرزند بازرگان
فرزند منتظری
فرزند سحابی
فرزند کروبی
فرزند هاشمی
.
.
.
پس خوشا به حال آرمانی که یک نسل بعد همه فرزندان را در مقابل پدرانشان قرار می دهد.

ناشناس پنجشنبه 3 تیر 1389 - 11:30 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واگویه های زیبا و دلتنگی های شاعر پرآوازه وآزاد اندیش امروزه ایران خانم سیمین بهبهانی را در دو بسایت گناباد نیوز و گناپای آقای دکتر دانا دیدم مثل اینکه آقای دکتر قیچی سانسور دردست دارند.واین تکمله زیبای پر معنی را حذف کرده اند. “سرخ وسپید وسبز است این بیرق کیانی اما صد افسوس شیر ژیان ندارد.”
یا نمیباید درج می کردند. یا حذف نباید می کردند
دور خوان

ناشناس پنجشنبه 3 تیر 1389 - 8:38 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مارا با چوپانان گله/ چه بزرگ باشد چه کوچک
کاری نیست! سکوت درمقابل دد… عین عقل است
اما وقتی چنگیزتسلیم سریع پدر جلال الدین
رامی بیند وجسارت وشجاعت جلال الدین را که
به رود بزرگ سند به آب می زند به فرزندانش می گوید: از پدر چنین پسر باید.

محمدي چهارشنبه 9 تیر 1389 - 4:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انقلاب پیروزی تفکراست و به افکارفرزندان رهبران خود کاری ندارد گرچه که اگر این فرزندان هم همراه این تفکر می بودند به نفع خودشان بو نمونه بارز آن فرزند نوح در قرآن