تمدید ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دسته: اجتماعي
یک دیدگاه
پنجشنبه - ۷ مرداد ۱۳۹۵
تمدید ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

فرصت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد تا 10 مرداد تمدید شد. لیست ردیف استخدامی های شهرستان های گناباد و بجستان...

فرصت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد تا ۱۰ مرداد تمدید شد.

لیست ردیف استخدامی های شهرستان های گناباد و بجستان…

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۸/۴/۹۵ و همچنین اطلاعیه مربوط به برخی اصلاحات در دفترچه راهنمای ثبت‌نام در تاریخ ۹۵/۵/۴، بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهریور ماه سال ۱۳۹۵ می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۵/۵/۶) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که تا روز یکشنبه مورخ ۹۵/۵/۱۰ بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه اصلاحات مربوطه (دفترچه راهنما و اطلاعیه های مربوط به اصلاحات از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خوددرصورت نیاز اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
olum2 olum

نوشته شده توسط:گنابادنیوز - 1916 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 4961
برچسب ها:
دیدگاه ها
طراحی چهره سیاه قلم چهارشنبه 23 فروردین 1396 - 10:34 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون