گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اجرای ۲۳۰ برنامه آغاز شد

دسته: دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
شنبه - ۱ مهر ۱۴۰۲
گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اجرای ۲۳۰ برنامه آغاز شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد گفت: ۲۳۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در بخشهای مختلف فرهنگی، اجتماعی و هنری در مناطق شهری و روستایی گناباد اجرا می‌شود.

سرهنگ علیرضا محبی افزود: امسال شمار برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان گناباد در مقایسه با پارسال ۳۰ درصد افزایش داشته است.

وی پایگاه محوری را از دیگر خصوصیات شاخص برنامه های هفته دفاع مقدس امسال در شهرستان گناباد برشمرد و بیان کرد: هر پایگاه مقاومت بسیج در مناطق شهری و روستایی این شهرستان حداقل یک برنامه در این هفته برگزار می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد ادامه داد: برگزاری نمایشگاههای عکس و مسابقه های نقاشی با موضوع دفاع مقدس، فراخوان اعضای گردانهای بیت المقدس، تمرین تاکتیکی گردان امنیتی امام علی (ع)، شرکت گسترده بسیجیان ادارات در نماز جمعه، سرکشی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، برگزاری کوهپیمایی و پیاده روی خانوادگی و اردوهای جهادی بسیج از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان است.

وی اضافه کرد: دعوت از مادران شهدا برای سخنرانی با موضوع نحوه تربیت فرزند در بین مادران و دختران با عنوان زنان شاخص و الگوی انقلاب اسلامی، نمایشگاه مجازی و عکس و پوستر با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و دیدار بسیجیان با امام جمعه گناباد از دیگر برنامه ها به شمار می رود.

سرهنگ محبی همچنین روایت گری خاص به شیوه پرده خوانی با موضوع دفاع مقدس برای کودکان و برگزاری شبی با شهدا با حضور مادران، همسران، فرزندان شهدا و ایثارگران و برپایی همایشها و نشستهای سیاسی و بصیرتی و رقابتهای مختلف ورزشی را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس برشمرد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3473 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 45
برچسب ها:
دیدگاه ها