۷۰۰ تن قیر رایگان در راستای محرومیت زدایی در شهرستان گناباد توزیع شد

دسته: دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۸ آبان ۱۴۰۲
۷۰۰ تن قیر رایگان در راستای محرومیت زدایی در شهرستان گناباد توزیع شد

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان گناباد گفت: طی یکسال گذشته 700 تن قیر رایگان جهت محرومیت زدایی از روستاها و نقاط مختلف شهر گناباد توزیع شده است.به گزارش پایگاه خبری گناباد(گنابادنیوز)، سرهنگ پاسدار علی محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد در نشستی خبری اظهار داشت: در هفته بسیج امسال ۱۶۰ برنامه در حوزه های مختلف انجام خواهد شد که در اولین برنامه از مقام شامخ پرستاران که اسوه ایثار هستند تجلیل می شود.
وی ادامه داد: برنامه های هفته بسیج مردم محور و تمامی آنها توسط پایگاه های مقاومت بسیج در محلات و روستاها برگزار می شود که می تواند به کمک گروه های جهادی شهرستان در امر زعفران و کمک به نیازمندان اشاره کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گناباد گفت:در طول هفته بسیج کارگاه ازدواج آسان و فرزند آوری ، پایگاه مقاومت جدید در شهر روشناوند افتتاح و همایش دختران حاج قاسم روز سه شنبه در گناباد برگزار می شود.
محبی در خصوص اقدامات گروه های جهادی در این شهرستان نیز عنوان داشت:قرارگاه جهادی گناباد در یکسال اخیر بیش از ۱۰۰ خانه را مرمت و بازسازی و در همین تعداد خانه محرومین سرویس بهداشتی و حمام احداث کرده است.
وی افزود: وام های اشتغال و اقتصاد مقاومتی به مبلغ بیش از ۲ میلیارد تومان برای ۱۰۰طرح با نرخ ۴ درصد و بازپرداخت ۷ ساله پرداخت شده است که وام های پرداخت شده به مدت ۵ سال نظارت روی آن صورت می گیرد تا انحرافی نداشته باشیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد در خصوص اختصاص قیر رایگان به پروژه های این شهرستان اظهار داشت: قیرهای رایگان اختصاص یافته برای راه های خاکی هستند که مثلا روستای رضو از این طریق آسفالت و یا گلزار شهدا اطراف آن آسفالت و یگان پدافند هوایی و نیروی انتظامی قیر رایگان از سوی سپاه دریافت کرده اند.
محبی با اشاره به این که سپاه تامین کننده قیر است و در این پروژه ها هزینه پخت و پز و توزیع بر عهده خود نهاد ها می باشد اظهار داشت: طی یکسال گذشته بیش از ۷۰۰ تن قیر رایگان در سطح شهرستان توزیع شده است.
وی با اشاره به سال انتخابات و اهمیت این موضوع اظهار کرد: در راستای مشارکت مردم در انتخابات پیش رو سپاه از هیچ کاندیدایی حمایت نکرده و نخواهد کرد و فقط به برگزاری نشست های نهضت روشنگری در روستاها و محلات خواهد پرداخت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد خاطرنشان کرد: دانش آموزان استقبال خوبی از موضوع جهاد تبیین داشته اند و سپاه در راستای امید آفرینی و افزایش مشارکت در سال انتخابات اقدام خواهد کرد.
پادگاه آموزشی گناباد راه اندازی خواهد شد
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه گناباد درخصوص مطالبه مردمی برای راه اندازی پادگان آموزشی خاتم الانبیاء گناباد اظهار داشت:
برای راه اندازی پادگان خاتم الانبیا چند بار بازدید صورت گرفت و ایراداتی به آن گرفته شده است که اعتباراتی به این پادگان اختصاص یافته که در صورت تخصیص ساختمان های آن نوسازی خواهد شد.
محبی تاکید کرد:در این پادگان دوره های آموزشی ۱۵ روزه از استان های خراسان رضوی و جنوبی شامل ۱۵ شهر در این مجموعه برگزار خواهد شد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3556 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 200
برچسب ها:
دیدگاه ها