برگزاری اجتماع بانوان گنابادی در حمایت از ولی‌فقیه و نظام| دیار علامه بهلول بار دیگر به پاخواست + تصاویر

دسته: دسته‌بندی نشده , فرهنگي , گالری عکس , گزارش تصویری
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱۹ آبان ۱۴۰۱
برگزاری اجتماع بانوان گنابادی در حمایت از ولی‌فقیه و نظام| دیار علامه بهلول بار دیگر به پاخواست + تصاویر

اجتماع دختران و بانوان زینبی گناباد امروز با حضور خانواده شهید آرمان علی وردی در محل باغ ملی این شهر برگزار شد تا بار دیگر حمایت از ولی‌فقیه و نظام جمهوری اسلامی را اعلام کنند.

به گزارش پایگاه خبری گناباد(گنابادنیوز)، مردم دیار شیخ محمدتقی بهلول گنابادی که در مسجد گوهرشاد در مقابل کشف حجاب رضاخانی به پاخواست امروز نیز در مقابل استکبار و برهم زدن توطئه های شوم دشمن به میدان آمدند.
دختران و بانوان زینبی گناباد صبح امروز با حضور در حماسه بانوان دیار بهلول در محل باغ ملی این شهر جمع شدند و همه با هم شعار لبیک یا خامنه ای سردادند و اعلام آمادگی برای حضور در صحنه را به مقتدای خود اعلام نمودند.
همه امروز آمده بودند، دیگر اینجا دهه هشتادی یا نودی معنایی نداشت از همه سن بودند، پیرو جوان در صحنه حاضر شدند تا به دشمن پیغام دهند ایران جایی برای جولان دادن برخی از دست نشانده ها و افراد نابخردان آنها نیست.
خانم مسنی که در این اجتماع حاضر شده بود گفت: فرزندم را در جبهه تقدیم رهبری کردم و امروز آمده ام تا اعلام کنم خودم هم آماده جان فشانی برای رهبری هستم.
دختر خانمی که در این اجتماع حاضر شده بود بیان کرد: دشمنان ما فکر نکنن بانوان ایران همان دو فریب خورده ای هستند که چادر از سر برداشته و کشف حجاب می کنند، دشمن باید این صحنه ها و این حضورها را ببیند تا درک کند ملت واقعی چه کسانی و آماده حضور در صحنه می باشند.
در طول این مراسم بانوان با شعارهای لبیک یا خامنه ای، مرگ براسرائیل، مرگ بر امریکا و مرگ بر فتنه گر آمادگی خود را برای حضور در صحنه اعلام می کردند.
خانم خدادادی در جمع بانوان دیار علامه بهلول بیان کرد: رهبری ۲۰ سال پیش فرمودند کرسی آزاد اندیشی را در دانشگاه ها راه اندازی کنید ولی مسئولین از این موضوع فقط در بنرها و شعارهای خود استفاده کردند و هنوز این سازکار معلوم نیست .
وی ادامه داد: حجم زیادی از حرف و نظرات موجی از خشم در عده قلیلی از جوانان ایجاد کرده مه اگر به سخن رهبری توجه می شد امروز شاهد این صحنه ها نبودیم.
خدادادی بیان داشت: رهبری سال ها قبل فرمودند اقتصاد مقاومتی، باز مسئولین فقط در سخنرانی ها استفاده کردند و امروز می بینیم دشمن در جنگ ترکیبی که شروع کرده ، گلوگاه های اقتصادی را می فشارد و از فضای مجازی رهبری گله کردند و مسئولین گوش خود را به کری زدند و امروز شاهد فضای رها شده مجازی هستیم تا جایی که در قلب و روح جوانان می تازد و حال به یاد جهاد تبیین افتاده ایم که شاید دیگر دیر شده است.
وی افزود: همه این کم کاری ها و اطاعت نکردن سبب شد دشمن سوار بر فضای مجازی واستفاده از کم و کاستی ها این ۴۰ روز را بر ملت وارد کند و امروز بجای مسئولین رهبری سپر قرار گرفت.
مادر شهید آرمان علی وردی نیز در اجتماع بانوان دیار علامه بهلول اظهار داشت: آرمان از همه چیز گذشت تا پای انقلاب بایستد و خیلی ها شاید این شجاعت را نداشته باشند ولی او برای انقلاب هیچ ترسی به دل راه نداد.
وی افزود: از همه تقاضا دارم نگذارند خون آرمان و امثال او پایمال شود؛ این شهید مال این دنیا نبود و همیشه به دنبال شهدا می گشت.
بانوان گنابادی حاضر در این اجتماع که پرچ سررنگ ایران را در دست داشتند با خواندن شعر های حماسی بیان کردند دیگر اجازه جولان دادن به دشمن نخواهند داد و کاسه صبر ملت به سر آمده و باید منتظر برخودها باشند.

گفتنی است مادر شهید طلبه آرمان علی وردی و امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش مهمانان این مراسم بودند.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3508 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 451
برچسب ها:
دیدگاه ها