مسابقات هندبال نیروهای زمینی ارتش در گناباد آغاز شد

دسته: ورزشي
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱
مسابقات هندبال نیروهای زمینی ارتش در گناباد آغاز شد

مسابقات هندبال نیروهای زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به میزبانی شهرستان گناباد از صبح امروز آغاز به کار کرد.

مسابقات ورزشی در رشته هندبال نیروهای زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به میزبانی شهرستان گناباد در سال دانشگاه دولتی این شهر آغاز به کار کرد.این دوره از مسابقات به میزبانی یگان پهبادی ارتش در جنوبی‌ترین شهر استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.

مهدی یاری، مدیر تیم‌های هندبال باشگاه فرهنگی و ورزشی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در شروع این دوره از مسابقات در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در این دوره از مسابقات ۱۲ تیم شرکت دارند که چند ماه قبل مسابقات مقدماتی آن با حضور ۵۳ تیم در سراسر کشور برگزار شده بود.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقلات به مدت چهار روز در شهرستان گناباد با حضور تیم های  هوانیروز، مرکز پشتیبانی و اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش، مراکز آموزش صفر چهار بیرجند، صفر هفت کازرون و صفر ۲ تهران، تیمهای جوانان و یگان پهپاد گناباد، تیپ‌های ۳۵ کرمانشاه، ۱۷۷ تربت حیدریه، تیپ‌های ۱۸۴ و ۲۸۴ خرم آباد برگزار می شود.

مدیر تیم‌های هندبال باشگاه فرهنگی و ورزشی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی بیان کرد: در این مسابقات بازیکنان رده سنی جوانان که کادر و وظیفه که در مجموعه های نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارند در قالب تیم های مختلف حضور یافته اند.

یاری درباره کیفیت این دوره از مسابقات نیز عنوان کرد: بازیکنان با کیفیتی در این مسابقات شکت دارند که ۱۶ نفر از آنها بازیکنان تیم ملی هندبال کشور تشکیل می‌دهد.

گفتنی است، ۸داور و ۳ناظر، کار قضاوت و نظارت بر حسن اجرای رقابت‌های هندبال نیروی زمینی ارتش در گناباد را بر عهده دارند.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3359 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 189
برچسب ها:
دیدگاه ها