آموزش و پرورش باید ‌برای شناسایی مکتب شهید سلیمانی در کتب ‌برنامه‌ریزی کند

دسته: سياسي
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
آموزش و پرورش باید ‌برای شناسایی مکتب شهید سلیمانی در کتب ‌برنامه‌ریزی کند

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آموزش و پرورش باید ‌برای شناسایی مکتب شهید سلیمانی در کتب ‌برنامه‌ریزی کند.

سردار سیدمحمد باقرزاده ظهر امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در میدان بسیج شهرستان گناباد اظهار داشت: در همه جای ایران حماسه پیونده مردم با شهیدان و امام برگزار شد و امسال جمعیت پرشورتر از سال‌های دیگر بوده است.

وی ادامه داد: این حرکت عظیم، نشانه‌ای از عزم استوار برای انقلاب  و گام‌هایی برخاسته از ایمان و این میثاق با امام است.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: امروز مردم در اربعین حاج قاسم خوب قدردانی کردند و پیام روشن این حرکت یعنی انقلاب زنده و پوینده است و حضور نسل جوان در این مراسم در حال یادگیری از بزرگترهاست و پیام استقامت، اخراج آمریکایی‌ها از منطقه است و مردم ایران فریاد می‌زنند ضرورت تداوم خط انتقام و تا اخراج نهایی آمریکا از منطقه است.

بیشتر بخوانید

سردار  باقرزاده عنوان کرد: پیام دیگر حضور مردم، مایوس کردن دشمن و این که میل جنگجویی را از دست بدهند؛ باید قوی شویم؛ همانگونه که رهبری فرمودند تا دشمن مایوس شود و آن وقت اقتدار کامل حاصل شده و ساختارهای کشور برای جهش علمی آماده می‌شوند و اگر ما به توان علمی لازم نرسیم باید به غرب وابستگی داشته باشیم؛ باید به توسعه همه جانبه علمی و عملی برسیم.تفکر جهادی باید در کشور گسترش یابد و دانشگاه‌های ما باید تربیت دانشمند را در دستور کار قرار داد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: این انقلاب توحیدی است که به ثمر می‌رسد و با شجاعت راه شهیدانمان که در مکتب امام پرورش یافته‌اند باید ادامه یابد و کشورهای محروم چشمشان به ایران دوخته شده است. 

سردار باقرزاده اظهار داشت: اگر بخواهیم مخاطبان انقلاب را دسته‌بندی کنیم همین ملتی است که اهل باور و یقین است و در  صحنه‌های مختلف رشد خود را نشان داده و قدم بعدی در انتخابات باید با بصیرت و هوشیاری برداشته شود.

وی افزود: نسل‌های جدید باید مشق انقلاب کنند و ما به این‌ها امید بسته‌ایم؛ در مراسم شهادت سردار سلیمانی دیدید چه مطالبی بیان و منتشر شد و این خط نورانی باید ادامه داشته باشد و آموزش و پرورش باید خطی برای شهید سلیمانی داشته و برنامه ریزی کند.

باقرزاده عنوان داشت: در فضای مجازی دشمن را درحال بزک کردن هستند تا او را وارد کشور کنند؛ امروز به عنوان مدعیان آزادی ایران می‌خواهند خودشان را جا بزنند اما مردم ما می‌دانند این‌ها چه جنایت‌هایی کرده و چه خیانت‌های داشته‌اند.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3508 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 463
برچسب ها:
دیدگاه ها