حکم سنگین برای زن شوهردار به خاطر ارتباط شوم با مرد افغانی

دسته: دسته‌بندی نشده
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
حکم سنگین برای زن شوهردار به خاطر ارتباط شوم با مرد افغانی

زن خیانتکاری که با تن دادن به ارتباط با یک مرد افغان شوهرش را کشته بود تا به دانشگاه برود با کیفرخواست سنگینی بزودی محاکمه خواهد شد.

b2506f41c8344326ab1f1f3dd28108bbبه گزارش گنابادنیوز به نقل از رکنا اواخر خردادماه امسال بود که با مسمومیت مرگبار مردی ۲۹ ساله در گناباد وقتی تحقیقات پلیسی نشان داد خانواده وی مرگ با مسمومیت را یک حادثه می دانند و شکایتی از هیچ کس ندارند به صورت غیرمحسوس همسر ۲۴ ساله قربانی را تحت نظر قرار دادند وخیلی زود پی به خیانت وی بردند.
این زن به نام معصومه با یک افغان که محمدگلی نام داری رابطه پنهانی داشته و بررسی های مخابراتی نشان داد آنها از مدت ها پیش با هم پیامک های عاشقانه ردوبدل می کنند و روز مرگ حیدر تماس هایشان بیشتر شده و پیامک هایی با متن های عجیب و مرموز ردو بدل کرده اند.
معصومه بلافاصله بازداشت شد و وقتی مدارک پلیس را دید به رابطه کثیف با محمدگلی اقرار کرد و گفت:من می خواستم دانشجو شوم و رشته مورد علاقه ام در گناباد نبود و باید به شهر دیگری می رفتم هرچه التماس کردم حیدر نپذیرفت خیلی ناراحت بودم دوستانم همگی دانشجو بودند و من احساس عقب ماندگی می کردم تا اینکه با محمد گلی اشنا شدم او مرا درک کرد و برعکس شوهرم با من مهربان بود همین باعث شد با او رابطه پنهانی داشته باشم.
وی افزود:بعد از مدتی به او پیشنهاد قتل شوهرم را دادم می دانستم خودم به تنهایی نمی توانم وقتی پذیرفت حیدر را مسموم کردیم و وقتی کشته شد وانمود کردیم او خودش مسموم شده است.
محمدگلی نیز در بازجویی ها گفت:من فقط سم را تهیه کردم و نقشی در قتل نداشتم رابطه با معصومه را هم می پذیرم وسوسه شدم و پشیمانم.
بنابه این گزارش،با این اقرارهای کثیف و بازسازی صحنه قتل کیفرخواست سنگین برای این زن خیانتکار و مرد افغان به جرم مشارکت در قتل و رابطه نامشروع صادر شده است و آنها بزودی در دادگاه کیفری استان خراسان رضوی محاکمه خواهند شد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3547 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 4254
برچسب ها:
دیدگاه ها
دریا چهارشنبه 31 شهریور 1395 - 7:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باید تو ملا عام سنگسارش کنن ،درس عبرت بشه برای خانمایی که این کارارو میکنن،،ماشالله کمم نیستن…
ایا واقعا ارزششو داشت؟!
نمیدونم داره به کجا کشیده میشه اخر و عاقبت ما..
التماس تفکر….