پیام دکتر محمد ذبیحی

دسته: اجتماعي , سياسي , فرهنگي
۴۰ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۹ اسفند ۱۳۸۶
   اگر انتخابات در فضای تخریب رقیب و تهدید و اعمال نظر مجریان باشد نه تنها به اهداف اساسی از برگزاری انتخابات کمک نمی کند بلکه سبب بی اعتمادی، دل گیری سیاسی و کندی رشد اقتصادی و … می گردد

 

به نام خدا

 مردم شریف گناباد

      با اهداء سلام و تحیت و عرض تبریک به مناسبت عید باستانی ایرانی، انتخابات پدیده گرانسنگی است که دنیای امروز سالهای سال آن را تجربه نموده است و نتائج ارزشمند آن در عرصه شکوفائی زندگی اجتماعی، سیاسی و اقتصادی غیرقابل تردید است. در ایران اسلامی این حرکت از نخستین ماههای پیروزی انقلاب اسلامی با رأی به جمهوری اسلامی شکل قانونی یافت و با رأی به قانون اساسی جمهوریت در کنار اسلامیت به عنوان یکی از ارکان خلل ناپذیر نظام اسلامی درآمد.

     بی هیچ تردیدی انتخابات اگر با ساز و کار قانونی و فارغ از دخالتهای مجریان که همواره باید امانتداران آراء مردم باشند صورت بپذیرد، افزون بر بسترسازی برای تقویت همدلی و همگرائی ، زمینه رشد و توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را نیز فراهم می آورد و بسیار طبیعی می نماید. اگر انتخابات در فضای تخریب رقیب و تهدید و اعمال نظر مجریان باشد نه تنها به اهداف اساسی از برگزاری انتخابات کمک نمی کند بلکه سبب بی اعتمادی، دل گیری سیاسی و کندی رشد اقتصادی و … می گردد،هر چند به نحوی خود این فراز و فرودها را باید جزئی از این تجربه سیاسی ارزشمند دانست که برای رسیدن به نقطه مطلوب پیمودن آن اجتناب ناپذیر می نماید.

 

 

     در پایان با تمام وجود از حضور پرشور مردم تشکر و از خیل بی شمار همدلان که بی هیچ چشم داشتی در طول ایام تبلیغات از روستای رحمت آباد گناباد و ابراهیم آباد بجستان گرفته تا مسجد مصلی که به اعتراف همگان بزرگترین متینگ سیاسی چندین هزار نفری را در تاریخ گناباد رقم زدندو بیش از شانزده هزار رأی در فضای سنگین دوقطبی به اینجانب دادند،تقدیر و سپاس دو چندان  دارم.

     انتخابات، همه صحنه های آن شکوه و زیبائی است که باید آن را ارج نهاد و حرکات مشکوک برخی از افراد که در پایان انتخابات با هتک حرمت رقیب فرصت طلبی کردند دور از شأن یک انسان مسلمان است و می طلبد مسئولان شهر، روحانیون و دانشگاهیان و بازاریان ضمن محکوم ساختن این قانون شکنی که دور از شأن هر گنابادی، بجستانی،  بیدختی و کاخکی است، از آن بیزاری جویند و زمینه های همدلی و همبستگی بیشتر را فراهم آورند.

 

                                 عزت مستدام باد    

                             دکتر محمد ذبیحی  

 

 

 

 

 


نوشته شده توسط:گنابادنیوز - 1916 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 5820
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس چهارشنبه 29 اسفند 1386 - 3:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من به همراه دوستانم با وجود آنکه دکتر ذبیحی را اصلح می دانستیم اما به دلیل آنکه فضا را طوری درست کرده بودند که ایشان رای کمی می آورد به دکتر مهدی زاده رای دادیم.
حالا که انتخابات تمام شده باید بگویم بزرگترین تخریبی که علیه ایشان انجام شد همین قضیه بود.
به ایشان با این رای بالایشان تبریک می گویم.

ناشناس چهارشنبه 29 اسفند 1386 - 3:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جسارت دکتر ذبیحی در بیان حقایق جای تحسین دارد. امیدوارم ایشان چهار سال دیگر هم به صحنه انتخابات وارد شوند.

ناشناس چهارشنبه 29 اسفند 1386 - 3:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از اصلی ترین کسانی که دست به تخریب اقای مهدیزاده زدند خود شخص محترم ایشان بود.از خبر سکته اقای مهدی زاده تا پخش امار نادرست .ووعده های پوچ

ناشناس چهارشنبه 29 اسفند 1386 - 4:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست ناشناس محترم.من تمام سی دی های سخنرانی ایشان را دیدم. نقد با تخریب متفاوت است.تخریبی ندیدم. در ضمن اگر از وعده های پوچ!! نمونه بیاورید ممنون میشوم.

ناشناس چهارشنبه 29 اسفند 1386 - 7:10 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب صندلی است این مجلس
عجب مکاره یی است این دنیا
یکی خطیب می شود یکی مدنی وذبیحی
عجب روزگاری شده

دوست چهارشنبه 29 اسفند 1386 - 7:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ذبیحی جان
منتظر تهمت و فحش و افترا باش
هر کس در این شهر حرف حق بزند، برای این که صرفه برای یک عده خاص ندارد، او را به گناه و تهمت و …
استغفر الله. پسر حاج … و اینترنت، گناباد در خطر است
استغفرالله. کامپیوتر ؟؟؟ وا مصیبتا
استغفرالله. موبایل؟ وا اسفا
استغفرالله، به امام زمان تسلیت می گویمم !

ناشناس چهارشنبه 29 اسفند 1386 - 10:32 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دکتر جان این درد مزمن عمری ۲۴ ساله دارد کسی بذر آنرا کاشته است که ۴ دوره از میوه آن خوردو بر کرسی مجلس تکیه زد او آمد و با ایجاد تفرقه در بین مسلمین بر ریش آنها خندید و سواری گرفت و تعجب آور آنکه او را منجی گناباد نامیدند و از او اسطوره ساختند و لی این بار آنقدر خرفت شده است که نفهمید ریشه آن درخت آفت زده است و میوه تلخ میدهد میوه ای که آدم را از کرسی مجلس بیزار میکند

علي راد پنجشنبه 1 فروردین 1387 - 8:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

منکه از دکتر ذبیحی با این همه ادعای قفل شکست انتظار حرکت بیشتر داشتم.
ایشون هم می تونستند به همراه این همه طرفدار یه حرکتی تو شهر انجام بدهند که نشون بده ما گنابادی ها هم (مثل بجستونی ها) به اختناق توی شهرستان و مسائل جریان انتخابات اعتراض داریم.
نکنه ایشون هم نگران حرف آقایون هستند

مسلم جان پنجشنبه 1 فروردین 1387 - 2:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ذبیحی جون دوستت داریم

گنابادي پنجشنبه 1 فروردین 1387 - 2:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دکتر جون برای انتخاب شدن قبل از اینکه قفل شهر بشکند باید گردن مجریان قانون رامی شکستی که اینقدر در شهر روستا تبلیغ نکنند رای به غیر مهدیزاده یعنی رای به مدنی ویا قبل از اخذ رای در هر صندوق ونرسیده به آن تحت عنوان …….چندین بپرسند که آیا به آخوند رای خواهی داد یا به آدم وفرمانداری هم از آنها حمایت کند به امید اینکه قفل های بیشتری به شهر زده نشود وگناباد بدبخت ما بیش از این بدبخت نشوند وهمه چیز را فدای قرتی بازی ومحلی نگری وتفرقه کنند
دوستت دارم افتخار میهنی
ایزدی

ناشناس پنجشنبه 1 فروردین 1387 - 4:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون جناب اقای علی راد که با تلاش فراوان و خستگی ناپذیر داری به اختلافات دامن میزنید هم دارید طرف اقای مدنی رو میگیرید هم طرف اقای ذبیحی رو اتیش بیار معرکه فتنه گر

ناشناس پنجشنبه 1 فروردین 1387 - 5:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گناباد نیوز بزودی فیلتر میشود

خودم پنجشنبه 1 فروردین 1387 - 8:37 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایا نمیدونم وقتی که این مردم نادان رو میبینی چه حالی پیدا میکنی. خوش بحالم که در روستای من ۷۰ درصد مردم به اندیشه تازه (دکتر ذبیحی) رای دادند و این در حالیست که دوره های پیش همه به دکتر مهدیزاده رای میدادند. خدایا تو راسپاس که مردم دیارم را مقداری روشن نمودی. (مند گناباد)

ناشناس پنجشنبه 1 فروردین 1387 - 10:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای دکتر شما شانزده هزار رای داشتید که مردم به خاطر شجاعت وکارامدی به شما رای دادند نه مثل بعضی ها که با شانتاژ وتهدید وتطمیع رای اوردند

ناشناس شنبه 3 فروردین 1387 - 2:17 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظرم دکتر ذبیحی مصالح شهر و کشور و نظام رو در نظر میگیرند نه مصالح شخصی.شاید دارند کارایی می کنند که ما ازش مطلع نیستیم.

یک همشهری یکشنبه 4 فروردین 1387 - 8:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جالبه که آقایان دم از عدم تخریب و تهمت می زنند . مگر تخریب شاخ دارد یا دم !!!!!!؟؟
من آقای ذبیحی را دوست دارم و تبریک می گویم اما ایشان در اکثر سخنانشان تخریب نسبت به برخی کاندیداها داشتند ….
ضمنا ایشان که ادعای روحانی بودن دارند و کلام آقای خطیب در مصلی را که خطاب به مردم در حمایت از روحانیت بود را به موبایل ها پیامک می کنند ، چطور لفظ مقدسی همجون « حجه الاسلام » را از اسم خود حذف می کنند و « دکتر » را به آن ترجیح می دهند !؟
این است آن تفکر مدرنی که از آن دم می زنید آقای دکتر …!؟
مردم ما هنوز هم خوب می فهمند و هنوز هم برای روحانیت احترام قائلند و فکر نمی کنم این تفکرات غربی بتواند میان مردم انقلابی و روحانی دوست ما جایی باز کند .
تمام تبلیغات ایشان رنگ و بوی غربی داشت از عکس و پوستر گرفته تا نحوه سخنرانی ها .
تبلیغات کاملا غربی با لباس مقدس روحانیت … برای گناباد و مسئولین ذی ربط در انتخابات متاسفم .

ناشناس یکشنبه 4 فروردین 1387 - 10:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قای دکتر ذبیحی ایا خبردارید مسجد غضنفری ستاد مرکزی دکتر مهدیزاده بود ودرانجا بعضی ازشورای شهر مستقر بودند وجلسه پرسش وپاسخ ازطرف فرماندار محترم قرار بود یک روز مانده به رای گیری همنجا برگذار شود این جلسه می دانید یعنی چه ؟

ناشناس دوشنبه 5 فروردین 1387 - 5:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر ذبیحی فقط یک فاکتور مثبت در این دوره از انتخابات داشت وآنهم خوب سخنرانی کردن بود که این هنر اکثر روحانیون منبری است که بخوبی نشان داد مردم چقدرراحت با حرف تحت تاثیر قرارمیگیرند.
بگذریم از اینکه ایشان بدون اطلاع دکتر منصوریان حمایت نامبرده را از خود اعلام کردندودردیدارهای خود از روستاها وبخش های مختلف شهرستان پولهای زیادی را بخش وباز کردندوهمچنین اعلام انصراف آقای خطیب که به نفع مردم بود را به نفع خود اعلام کردندوحتی درروز رای گیری از طریق پیامک اطلاع رسانی کردند که دکتر مهدیزاده به نفع ایشان کناره گیری کرده و……..
خداعاقبت همه را ختم بخیر کند.

ناشناس دوشنبه 5 فروردین 1387 - 6:46 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر ذبیحی برای جلب آرامردم با سخنرانی های مشکوک خود آبروی چندین ساله حاج آقای مدنی را برد آیا اینقدر مقام و قدرت مهم است که همه چیز را باید فدای آن کنیم؟

ناشناس سه شنبه 6 فروردین 1387 - 1:16 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش فقط آبروی اقای مدنی رومیبرد از هیچ کاری برای جمع کردن ارا دریغ نکرد .مهمترین ان تغیر امار نظر سنجی به نفع خودش در شب اخر تبلیغات واس ام اس نادرست در روز انتخابات شایعه های نادرست .خراب کردن سایرکاندیداها انتخاب شدن به چه قیمتی…….

ناشناس سه شنبه 6 فروردین 1387 - 2:05 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای دکترذبیحی من خودم به شمارای ندادم ولی تعدادزیادی ازخانواده جذب سخنرانیهای شماشده وبه شمارای دادندوحال که شماپذیرفته نشدیدوآقای مهدیزاده انتخاب شده وباآقای مدنی حدودا۱۵۰۰نفربرتری داره مردم بجستان راتحریک کردندوانتخابات صحیح وبانظارت کامل شورای نگهبان درگنابادرازیرسئوال بردن. ازرای دادن به شماپشیمان شده .همچون دیگرمردم پاک وساده دلی که تقلب شمارادرروزآخرمتوجه نشدندبایدبه آنهاپاسخ دهیدکه اگراین کاررانمی کردید.اختلاف آرائ منتخب مردم گنابادوشخص قبلی بیش ازچندهزارنفرمی شد. تاباآبرووحیثیت مردم گنابادبازی نشودای کاش شمانما آمدید .ای کاش ……..

ناشناس چهارشنبه 7 فروردین 1387 - 1:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

۱.بعضی گنابادی ها چون ظرفیت نقد رو ندارند اسمش رو میذارند تخریب تخریب یعنی نقد بی پایه و اساس انصافن دکتر ذبیحی از اونایی هست که نقد منطقی می کنه
۲.اقای دکتر منصوریان هم در جریان حوادث شهرند هم تریبون دارند برای اظهارنظر اگر ایشون حمایت نکرده بود از دکتر ذبیحی تا حالا حتمن تکذیب میکردند ومیدونیم که نکردند. ناشناس این قدر تابلو تخریب نکن
۳.منظور (یک همشهری)از پوسترهای غربی طراحی کاملن سنتی و برگرفته از هنر متعالی اسلامی روی پوسترهاست است یا لفظ مقدس یا علی مدد؟

ناشناس جمعه 9 فروردین 1387 - 4:43 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ذبیحی اخرشی

ناشناس شنبه 10 فروردین 1387 - 4:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همشهریان گلم باز ما دچار فریب افرادی شدیم که دورهای قبل شده بودیم می دانید خطاب حرفهام کیه همونایی که دوره قبل مدنی رو علم کردن این بار مهدیزاده رو علم کردن،نگویید ذبیحی تخریب کرد راست میگن این که به ما ها میگفتن ذبیحی دو یا سه هزار رای داره به مهدیزاده رای بدین که فلانی نشه این بزرگترین گناهست،ای کاش کمی بیشتر تامل میکردیم،ذبیحی ببخش مارو اگه فزست باشه جبران میکنیم.میدانم حرفهایم همش نوش داروست

ناشناس شنبه 10 فروردین 1387 - 8:10 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انتخابات صحیح؟نظارت شورای نگهبان؟ برادر نکنه تو داری دروغ سیزده میگی اره؟برادر گرام اولا به شعور مردم توهینه اگه گفت چرا دکتر اومده چون ایشون حدود ۱۷۰۰ رای داشتن اونم رای اگاهانه که واقعا به تواناییهای ایشان رای دادن نه به این که مثل دیگر دوستان که رایشان مرهون این که گنابادی شود یا بجستانی شود بوده ،اگر میخواستی نقل ای کاش کنی خطابت به دیگر عزیزان باشد بهترست. افرادی که در کشور رکورداره کاندید شدن هستن ،اگر کسی این را بشنود گوید حتما در این شهر فقر فکر و قهتل الرجال هست (این وقتی جای تامل پیدا میکند که ملت گناباد متفق القول میگویند گناباد بعد انقلاب کمترین سهم را برده است از انقلاب در صورتی که بیشترین سود را به انقلاب رسانده)

ناشناس شنبه 10 فروردین 1387 - 8:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا ما گنابادی ها گل کاشتیم.دیروز چیزی شنیدم که نمیدانم خوشحال باشم یا اینقدر بر حال شهرم گریه کنم که جان دهم.یکی از بچه های قاین وقتی ازم پرسید به کی رای دادی و گفتم مهدیزاده گفت شما چه راحت از نام ذبیحی رد شدید،گفت قربانی در سوالی که از او پرسیدن چرا چند بار شده در قاین کاندید میشی گفته اگر در قاین مثل ذبیحی گناباد کاندیدی میبود به نفعش کنار میرفتم .واقعا که قدر گوهر گوهری داند

شهروند یکشنبه 11 فروردین 1387 - 9:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایان ناشناس طرفدار ذبیحی ما گفتیم باز هم می گوییم شما همه آلت دست نماینده محترم بجستان!! بوده و هستید چرا که این چهار سال گناباد نماینده نداشت ( گفته آقای مدنی در نماز جمعه بجستان که ۱۶ سال گناباد نماینده داشته حالام چه ایرادی داره ۴ سال بجستان نماینده داشته باشه) ضمناً انصافن و اصلن را انصافاً و اصلاً بنویسید و نیز قهتل الرجال درستش قحط الرجال است به آقای ایزدی گنابادی هم باید بگویم که با تحلیلهای ابکیش که خودش مصداق آن است ( قرتی بازی و محلی نگری )معلوم شد که الحق نوقابی بیشتر هستی تا گنابادی .

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 10:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ذبیحی تبریک که ۱۶۰۰۰ رای را به وعده های بزرگتر از … خراب کردی ولی چه خوب که به کام شما و مدنی تلخ شد( برادران درویش ” عوامفریبی ” – تغییر نام غفاری به شریعت – خانقاه بیدخت با کاخک تفاوتی نداره” عوامفریبی ” – تغییر نام بیمارستان ۱۵ خرداد به صالحیه” ما هم مشکلی نداریم ولی پدر خانم خودت نمی گذارد” – بیمه کامیونداران را از ۶۰۰۰۰ به ۱۰۰۰۰ تومان می آورم” تو نمی توانی و در حد تو نیست ” – کارخانه شیر را تغییر نام می دهم و گناباد را پاریس می کنم و …. ضمن تخریبها تطمیعها قول تعهدهای محضری شایعات کذب ” آمارها، اس ام اس های جعلی شایعات سکته و دروغهای بزرگی که دوستان در بالا اشاره کردند و هر چه بیشتر تکرار شود بیشتر ناراحتی ایجاد می کند چه خوب بود سخنرانیهای داغ و جسارت ایشان خوب جهت داده می شد و برای رسیدن به هدف از هر وسیله ای استفاده نمی کردند.

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 11:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هر کس بد ما به خلق گوید ما دیده به بد نمیخراشیم،ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم.ما آلت دست بودیم یا شما ادمهای فریب چهره؟ایا شما دوره قبل همین مدنی را علم نکردید که حال میگویید نماینده بجستان بوده؟اره فقط شما میفهمید نه درویشها میفهمند نه نوقابیها!!!!!اخه به چه ساز شما برقصن همین پدر خانم محترم که میگویید که به جز این دوره همه دورهها از این پیر سیاسیتون حمایت میکرده پس بدانید او نیز مطیع امر ایشان باید میبود.ذبیحی کی گفت کسی سکته کرده؟ اخه چرا گنابادی هارا احمق فرض میکنید چرا؟sms اگر مطلع نیستید بروید به ارشیو همین سایت مراجعه کنید این هم ادرسش http://gonabadnews.com/news/1386/12/post_238.html
در پایان بگویم امام علی میگوید بزرگترین گناه این است که درون انسان طوری باشد و او طوری دیگر تظاهر کند، ملت از ته همتون اگاهن که بزرگترین معصیت ها را چه کسانی مرتکب میشوند هرچند سرتان را درون برف کردید ولی غافل از… هستید.شما افراد دستمال به گردن بیشتر از هر کسی باعث عقب ماندگی شهرمان شده اید نگوییم مهدیزاده و مدنی و… عامل اصلی بودند.

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 1:08 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر مسایل قومیتی در انتخابات گناباد این قدر مطرح نبود الان ما یک نماینده مقتدر داشتیم این مسایل رو یک سری افراد تقویت کردند تا نماینده مورد نظرشون رای بیاره تا انتخابات بر اساس توانایی ها نباشه.قبل از انتخابات که میگفتند ذبیحی رای نداره او تنها وارد عرصه شد و این رای بالا را اورد حالا می گویند برای جمع کردن رای از هر وسیله ای استفاده کرده باید به ایشان گفت دست از فریب مردم بردارید شما برای توجیه دروغ هایی که به مردم گفتیدبه دروغ های جدید متوسل شدید

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 3:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان عزیز فقط همین قدر میتوانم بگویم که فارغ از همه مسایل حاشیه ای گناباد بعد از انقلاب(یعنی بعد از آقای شریعت)با کنار گذاشتن دکتر ذبیحی بهترین امکان توسعه را از دست داد.
۹

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 7:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عمو جان همین الفاظ مقدس بود که با که با خرج پولهای گزاف شما آنقدر زیاد شده بود که زیر دست و پا لگد می شد ….

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 8:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهش می کنم اینقدر از خودتان نماد قدرت و عظمت و منجی گناباد نسازید که همه مردم گناباد به خوبی انسان دقل کار را می شناسند و فریب این حرف های شمارا که عده ای خاص هم بیشتر نیستید را نمی خورند .
آقای مهدیزاده الان نماینده ماست و همه به او احترام می گذاریم و هر کاری از دستمان بر آید برای ایشان انجام می دهیم همانطور که دور گذشته برای آقای مدنی تلاش کردیم .
همین که فضای تبلیغات و انتخابات را متشنج کردید کافیست دیگه از متشنج کردن فضای بعد از انتخابات که شاید می خواهید خودتان را برای دور بعد آماده کنید ؛ پرهیز کنید که مردم ما عاقل تر از اونی هستند که شما تازه کار ها فکرش را بکنید ….
شما قبلا کجا بودید که حالا اینقدر ادعای منجی گری دارید و از راه نرسیده می خواهید مردم صاف و ساده ما را فریب دهید !؟ اگر عده ای با دل پاکی که داشتند به شما رای دادند دلیل بر منجی بودن شما که نیست …
شما با زیر پا گذاشتن برخی از اعتقادات قصد رای مردم را کردید ؛ من نمی دانم این مجلس چه دارد که شما حاضرید به خاطرش از هر حربه ای استفاده کنید .شما جز خراب کردن آرا کار دیگری نکردید ….
آقای مدنی هر چه که بود لااقل هیچگاه حاضر نشد اینگونه بر خلاف اعتقاداتش عمل کند …
آقای خطیب که واقعا شایسته بود به خاطر ما مردم و منافع نظام و روحانیت از حق خود گذشت ..
– به نظر شما آیا واقعا فرقی بین نام شریعت و غفاری نیست !؟ طرح این شعار غیر از این است که « فرقی بین جمهوری اسلامی و رژیم شاه نیست »….. !؟
دنیا همین دو روزه ………..!!!؟؟؟

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 8:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با اینکه من از علاقه مندان به آقای ذبیحی بودم ،تعجب می کنم که چطور ایشان که خود سر دسته مخربین انتخاباتی بودند به تخریب انتخاباتی اعتراض دارند ؟
حالا به این مثل گنابادی پی بردم که : « چلو صافی به افتاوه مگه دو قاله » یعنی چه ؟ ؟ ؟

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 8:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ناشناس دکتر ذبیحی هر کاری برای رای جمع کردن کرده یا دکتر مهدی زاده؟
==========
مگه غیر اینه که بخاطر تخلفات گسترده صفایی و جانبداری از دکتر مهدی زاده انتخابات تایید نشده؟

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 9:01 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به شما دوست عزیز که سنگ اقای مهدیزاده را به سینه می زنی باید بگویم شما که قبلا بودید چه گلی به سر این مردم صاف و ساده زدید والان از کسی حمایت میکنی که با کم کردن سنش وبخشی کردن انتخابات سود نهایی را از آن خود کردهم سن وسالان وهمکلاسیهای آقای مهدیزاده که زنده اند متولد ۱۳۱۰ وکمی پایین تر وبالا ترندکه دقیقا می توانیداین واقعیت را جویا شویدوبعدا قضاوت کنید که مجلس چی داره و برای چی دنبالش هستند.

ناشناس یکشنبه 11 فروردین 1387 - 10:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در سال نوآوری و شکوفایی راه یابی دکتر مهدیزاده به مجلس را برای بار پنجم!! به تمام دلسوزان گناباد تسلیت می گویم.
از ماست که بر ماست!!

شهرستان گناباد چهارشنبه 14 فروردین 1387 - 8:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ناشناس محترم آقای دکتر مهدیزاده متولد ۱۳۱۸یعنی هم سن آقای خامنه ای می باشند .بروید کمی مطالعه وتحقیق نمایید.در سال نو آوری وشکو فایی راه یابی آقای دکتر مهدیزاده به مجلس شورای اسلامی گرامی باد

ناشناس جمعه 16 فروردین 1387 - 9:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنام خدا
دانشجویان فهیم عدالت خواه
متاسفانه جریان بازنده انتخابات پیش از انتخابات با پیش فرضهایی در ارتباط باپیروزی حتمی ،با تلبغات منفی در ارتباط با سن آقای دکتر مهدی زاده ،شایعه بیماری وسکته مغزی ایشان با درک صحیح شماراه بجایی نبردند.
بعد ازشکست از مردم گناباد
امروز باسناریو ذبیحی وطرح بیدخت وگناباد خواهان تفرقه در گناباد وتحریک مردم برای ایجاد آشوب منطقه ای میباشد.
باروشن بینی خود این توطئه انحرافی را افشائ واز دام ایجاد شده با هوشمندی بکذارید
مردم را در جریان این ترفند تفرقه قرار دهید
جریان بازنده می خواهد شیرینی پیروزیتان را با تفرقه تلخ نماید.
هوشیار باشید معتمدین محلی ،پیشکسوتان ونخبگان گنابادی ومسولین شهری استانی وکشوری را از جریان این توطئه مطلع نمایید

ناشناس پنجشنبه 16 تیر 1390 - 9:34 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کوری عصا کش کور دیگری شد آقای دکتر امروز دیگه دکتر هم زیاد شده نخاله های جامعه را میگن دکتر