سوت قطار را تا یکسال دیگر خواهیم شنید؟

دسته: راه و ترابری
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
سوت قطار را تا یکسال دیگر خواهیم شنید؟

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: همه تلاش ها برای تامین اعتبارات ۵۰ کیلومتر قطعه ۲۳ مسیر گنابادیونسی انجام خواهد شد که به خط اصلی ریلی کشور وصل شویم و پیش بینی می‌شود تا یکسال آینده تا بیرجند ادامه پیدا خواهد کرد.

هادی محمدپور نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در تشریح آخرین وضعیت احداث خط راه آهن شرق کشور اظهار داشت: راه آهن گناباد، محصول تلاش دو دولت گذشته و فعلی و همت نمایندگان عزیز ادوار بوده است که ما نیز در ادامه پیگیری های این پروژه ملی جلساتی در سطح کشور با معاونین وزیر و نمایندگان استان های همجوار داشته ایم.
وی افزود: همه تلاش ها برای تامین اعتبارات ۵۰ کیلومتر قطعه ۲۳ مسیر گنابادیونسی انجام خواهد شد که به خط اصلی ریلی کشور وصل شویم و پیش بینی می‌شود تا یکسال آینده تا بیرجند ادامه پیدا خواهد کرد، هرچند اگر قطعات دیگر مسیر چابهارمشهد باقی مانده باشد.
مناقصه ایستگاه راه آهن در گناباد تا حداکثر ۵۰ روز دیگر
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دستورات لازم جهت احداث ایستگاه راه آهن در پایین دست روستای خیبری شهرستان گناباد گرفته شده و در کمتر از ۵۰ روز دیگر مناقصه آن برگزار و پیمانکار معرفی خواهد شد.
محمدپور خاطر نشان کرد: یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین پل های مسیر ریلی شرق کشور به طول ۳۰۰ متر در گناباد احداث خواهد شد که پیشنهاد شده نام این پل به نام شهدای خدمت نامگذاری شود.
وی ادامه داد: بهره برداری از مسیر راه آهن چابهارمشهد از تاکیدات مقام معظم رهبری به دولت های قبل و فعلی بوده و هر دولتی که بر سرکار بیاید، باید به این تاکیدات جامه عمل بپوشاند. نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بر این اساس میتوان وعده بهره برداری از مسیر بیرجندگناباد_یونسی را تا یکسال دیگر به مردم داد، چرا که در توان خود و دیگر همکارانم و مسئولین این حوزه میبینم که همه اعتبارات لازم را برای بهره برداری جذب کنیم.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3556 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 19
برچسب ها:
دیدگاه ها