سالن نمایش و گالری عکس انجمن سینمای جوان تکمیل می شود

دسته: شهری , فرهنگي
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
سالن نمایش و گالری عکس انجمن سینمای جوان تکمیل می شود

مدیر املاک و مستغلات انجمن سینمای جوان ایران گفت: با کمک خیرین و همراهی شهرداری گناباد سالن انجمن سینمای جوان گناباد تکمیل خواهد شد.به گزارش پایگاه خبری گناباد، بابک داودی مدیر املاک و مستغلات انجمن سینمای جوان ایران در دیدار با شهردار گناباد اظهار داشت: دفتر انجمن سینمای جوان شهرستان گناباد یکی از دفاتر با قدرت انجمن بوده که با نگاه درست مسئولین به این جایگاه رسیده است.
وی ادامه داد: تاکنون ۴۰ دفتر انجمن سینمای جوان در ۲۵ استان را بازدید کرده ایم که یکی از دفاتر با موقعیت مکانی مناسب دفتر گناباد می باشد و قول می دهیم که اگر نگاه به مقوله فیلم سازی مثبت باشد آن شهر پیشرفت خوبی خواهد داشت.
مدیر املاک و مستغلات انجمن سینمای جوان ایران خاطر نشان کرد: تمامی املاک انجمن سینمای جوان باید دارای مدارک رسمی و مورد پذیرش باشد و در این راستا قدم های بزرگی برداشته ایم.
داودی عنوان داشت: انجمن سینمای جوان ایران بزرگترین کارگاه فیلم سازی در ایران و خاورمیانه است و در سطح جهان نیز رتبه پنجم را در اختیار داریم و این انجمن تنها انجمن بین الملی کشور می باشد که فیلم های آن در خارج نیز در مسابقات شرکت می کند.
وی افزود: اساسنامه این انجمن در سال ۱۳۵۵ ثبت شده و دنیا نگاه ویژه ای به انجمن سینمای جوان ایران با این سابقه دارد و هم کنون در ۵۷ دفتر در سطح کشور ساخت فیلم کوتاه، مستند و عکس در حال کار می باشد.
مدیر املاک و مستغلات انجمن سینمای جوان ایران اظهار داشت: بیشترین تعداد دفتر انجمن سینمای جوان ایران در استان خراسان رضوی و در شهرهای مشهد، گناباد، نیشابور، سبزوار و تربت حیدریه فعالیت دارند ولی گناباد خود را متمایز کرده و امروز در حال ساخت سالن نمایش و گالری عکس با استفاده از ظرفیت خیرین می باشد.


شهرداری گناباد برای ارتقا حوزه فرهنگ هر مشارکتی را انجام می دهد
مهران حسین زاده شهردار گناباد نیز در این دیدار اظهار داشت: گناباد منطقه قوی از لحاظ سرمایه های اقتصادی نیست ولی مردان قوی دارد که با اتحاد و همدلی کارهای بزرگی را انجام می دهند.
وی ادامه داد: شهرداری گناباد و شورای اسلامی شهر در موضوعات فرهنگی همیشه نگاه کمک کننده داشته که نمونه آن اهدا زمین جهت اجرای سالن نمایش انجمن سینمای جوان می باشد.
شهردار گناباد عنوان داشت: انجمن سینمای جوان گناباد را باید مدیون زحمات استاد محمد برادران دانست که کارهای بزرگی با دست خالی در این مجموعه انجام داده است.
حسین زاده با اشاره به اجرای سالن نمایش انجمن سینمای جوان ایران در حاشیه بوستان جانبار اظهار کرد: در شروع این پروژه شهرداری کمک هایی داشته که به طبع در ادامه آن نیز در راستای ارتقا حوزه فرهنگ کمک هایی را انجام خواهد داد.
وی بیان کرد: تعامل خوبی بین شهرداری و انجمن سینمای جوان برقرار شده و از ظرفیت های هنرمندان این انجمن در حوزه آموزش شهروندی و دیگر موضوعات استفاده خواهد شد.

خبرنگار یاسر سالاری


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3547 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 30
برچسب ها:
دیدگاه ها