منتخب مردم شهرستان‌ گناباد و بجستان: فراکسیون ویژه روستاها در مجلس دوازدهم باید تشکیل شود

دسته: پسکلوت
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
منتخب مردم شهرستان‌ گناباد و بجستان: فراکسیون ویژه روستاها در مجلس دوازدهم باید تشکیل شود

نماینده منتخب شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید فراکسیون ویژه روستاها با هدف بررسی مسائل و مشکلات آنها در مجلس دوازدهم تشکیل شود.

هادی محمدپور عصر دوشنبه در شورای اداری شهرستان گناباد با تاکید بر اینکه باید فراکسیون ویژه روستاها در مجلس دوازدهم تشکیل شود، اظهار کرد: با توجه به اینکه ۳۰ درصد جمعیت کشور در روستاها ساکن هستند باید با تشکیل فراکسیون ویژه روستاها در دوره جدید مجلس شورای اسلامی، مشکلات این مناطق به صورت خاص مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده منتخب شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی افزود: تشکیل چنین فراکسیونی موجب خواهد شد تا در برنامه‌ریزی‌ها و قانون‌گذاری‌ها توجه بیشتری به روستاها و مناطق محروم و کم برخوردار شود.

وی با تاکید بر اینکه همه ادارات باید با تشکیل مجمع نخبگانی مسائل و مشکلات را به دقت بررسی و با برنامه‌ریزی راهکارهای لازم برای برون رفت از آنها را ارائه و اجرایی کنند، افزود: استفاده از نظرها و پیشنهادهای افراد نخبه و صاحب نظر در حوزه‌های مختلف برای رفع مشکلات موجود ضروری است.

محمدپور ادامه داد: با توجه به بیماری نماینده فعلی مردم در مجلس شورای اسلامی با هماهنگی با مسؤولان استان و شهرستان، بررسی مسائل و اولویت‌های شهرستان‌های گناباد و بجستان در زمینه آب شرب، تأمین زیرساخت‌ها و … در دیدارهای جداگانه‌ای با رئیس مجلس شورای اسلامی، وزرا و مدیران استانی پیگیری شده است.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3533 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 61
برچسب ها:
دیدگاه ها