یک هزار میلیارد ریال برای اصلاح خط انتقال آب تخصیص یافت

دسته: دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
یک هزار میلیارد ریال برای اصلاح خط انتقال آب تخصیص یافت

مدیر امور آب و فاضلاب گناباد گفت:‌ یک هزار میلیارد ریال برای اصلاح ۱۳ کیلومتر خط انتقال آب این شهرستان در سال جاری تخصیص یافت.

مجید اکرادی افزود: از مجموع ۱۲۰ کیلومتر خط انتقال آب گناباد ۱۳ کیلومتر آن فرسوده است و به همین دلیل سالانه اتفاقهای زیادی در این مسیر رخ می داد.

وی ادامه داد:‌ با تخصیص اعتبار یک هزار میلیارد ریال اصلاح این خط انتقال به عنوان پرحادثه ترین نقطه خط انتقال آب گناباد ، از گیسور تا مخزن آب تیزاب واقع در بخش مرکزی این شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

مدیر امور آب و فاضلاب گناباد تصریح کرد:‌ اصلاح ۱۳ کیلومتر نقاط پرحادثه و اتقاق خط انتقال آب این شهرستان از ۴۰ روز قبل آغاز شده و با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی در حال اجرا است.

وی ابراز امیدواری کرد که اصلاح این بخش خط انتقال آب گناباد تا خردادماه سال آینده به اتمام برسد.

اکرادی گفت: چهار کیلومتر از نقاط فرسوده و پرحادثه خط انتقال آب گناباد هم طی سالهای گذشته انجام شده بود و با اصلاح ۱۳ کیلومتر باقی مانده شاهد کاهش بروز اتفاق در این خط انتقال هستیم.

وقوع سالانه ۵۰ اتفاق به دلیل فرسودگی خط انتقال آب

مدیر امور آب و فاضلاب گناباد خاطر نشان کرد: خط انتقال آب گناباد به طول ۱۲۰ کیلومتر بعد از مشهد طولانی ترین خط انتقال آب در بین شهرستانهای استان خراسان رضوی است و به دلیل فرسوده بودن بخشهایی از این خط انتقال آب سالانه حدود ۵۰ اتفاق در طول مسیر خط انتقال آب گناباد رخ می دهد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3533 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 58
برچسب ها:
دیدگاه ها