«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» نشان دهنده بیزاری از باطل است + تصاویر

دسته: دسته‌بندی نشده , سياسي
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۷ آبان ۱۴۰۲
«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» نشان دهنده بیزاری از باطل است + تصاویر

استاد حوزه علمیه امام رضا (ع) گفت: «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» تنها یک شعار نیست بلکه پشتوانه دینی و اعتقادی دارد و نشان دهنده بیزاری از باطل است.

مردم شهرستان گناباد همزمان با سراسر کشور، صبح شنبه با حضور در راهپیمایی و تجمع سراسری، ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه و ددمنشانه رژیم صهیونیستی، حمایت خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «با غزه همدردم، آماده نبردیم»، «فلسطین پیروز است، اسرابیل نابود است»، «صهیونیست جنایت می‌کند، شیطان حمایت می‌کند» و … در مسیر میدان غدیر تا میدان امام خمینی (ره) گناباد، خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم کودک‌کش اسراییل به نمایش گذاشتند.

در این مراسم که معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، خانواده معزز شهدا و ایثارگران، استادان و دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند، شرکت‌کنندگان پس از راهپیمایی در مقابل مسجد جامع و مصلای امام خمینی (ره) این شهر تجمع کردند.

«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» نشان دهنده بیزاری از باطل است

حجت‌الاسلام حجت نصیری، استاد حوزه علمیه امام رضا (ع) در این اجتماع با تاکید بر لزوم دشمن شناسی، اظهار کرد: هوشیاری در برابر شیطان و دشمن اولویت دارترین کاری است که باید مسلمانان نسبت به آن بیدار و هوشیار باشند.

استاد حوزه علمیه امام رضا (ع) با بیان اینکه امروز بشریت بیدار شده و صهیونیست‌ها را شناخته است، خاطرنشان کرد: «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» تنها یک شعار نیست بلکه پشتوانه دینی و اعتقادی دارد و نشان دهنده بیزاری از باطل است.

گفتنی است؛ قرائت بیانیه پایان بخش راهپیمایی و تجمع سراسری مردم گناباد در حمایت از مردم مظلوم غزه بود.


نوشته شده توسط:reporter2 - 3572 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 128
برچسب ها:
دیدگاه ها