یک کافی شاپ به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی پلمپ شد

دسته: اجتماعي , دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۹ آبان ۱۴۰۲
یک کافی شاپ به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی پلمپ شد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گناباد گفت: یک کافی شاپ در شهر گناباد به دلیل رعایت نکردن شئونات اسلامی و رقص در محل خود پملپ گردید.علی ابراهیم زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گناباد در گفتگو با پایگاه خبری گناباد(گنابادنیوز) اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک ستاد کاملا مردمی بوده و هیچ گونه اعتباری ندارد و اعضای ستاد نیز به صورت افتخاری همکاری دارند.
وی ادامه داد: ستاد گناباد دارای ۱۴ عضو حقیقی و حقوقی بوده که در واحد های مختلف در حال فعالیت هستند که گناباد را به ۱۰ ناحیه تقسیم که هر ناحیه یک فرمانده دارد و کل شهرستان نیز به ۱۷ ناحیه تقسیم شده است.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گناباد گفت: حدود ۱۰ هزار دانشجو در شهرستان گناباد روی فرهنگ این شهرستان تاثیرگذاشته و در برخی موارد شاهد موضوعاتی توسط شهروندان گنابادی هستیم.
ابراهیم زاده عنوان کرد: روزانه ۵ مورد کشف حجاب خودرویی به ستاد گزارش و یکی دیگر از معضلات در شهرگناباد سگ گردانی است که توسط خانواده یا افرادانجام می شود.
وی با اشاره به بی تفاوتی که در بین برخی از افراد صورت گرفته بیان داشت: تذکر لسانی کوچک ترین کاری است که هر فرد می تواند انجام دهد ولی متاسفانه شاهد هستیم که برخی افراد به سادگی از کنار برخی منکرات عبور می کنند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گناباد اعلام کرد: بیشتر کافی شاپ ها در گناباد دارای پروانه فعالیت نیستند و در برخی بازرسی ها از این مکان ها تبلغات غیر مجاز و اقدامات خلاف شئونات اسلامی مشاهد شده که بک مورد پملپ کافی شاب را داشته ایم.
ابراهیم زاده در خصوص موضوع پارک بانوان شهر گناباد نیز اظهار داشت: پس از حادثه ای که در این مجموعه اتفاق افتاد ستاد امربه معروف و نهی از منکر ورود کرده و موضوع را پیگیری نموده که خوشبختانه با همکاری خوبی که شهرداری گناباد داشت در حال حاضر این مجموعه هیئت امنایی اداره خواهد شد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3556 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 271
برچسب ها:
دیدگاه ها