۴۰۴ طرح به مناسبت هفته دولت افتتاح می شود | اول مهر شاهد پرواز در فرودگاه خواهیم بود + فیلم

دسته: دسته‌بندی نشده , راه و ترابری , کلیپ
بدون دیدگاه
جمعه - ۳ شهریور ۱۴۰۲
۴۰۴ طرح به مناسبت هفته دولت افتتاح می شود | اول مهر شاهد پرواز در فرودگاه خواهیم بود + فیلم

فرماندار گناباد گفت: 404طرح افتتاحی با اعتبار هزینه شده 366 میلیارد و سیصد وپنجاه میلیون تومان و ۱۰ طرح کلنگ زنی برنامه هفته دولت در شهرستان گناباد انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گناباد (گنابادنیوز) ، رضا نصیری فرماندار گناباد در نشست خبری در محل دهکده چوبی شهر گناباد اظهار داشت: به نسبت جمعیت ما جایگاه برتر در کنکور سراسری امسال داشتیم و شورای آموزش در سطح استان اول است.
وی با اشاره به دیگر جایگاه های دستگاه های اجرایی شهرستان بیان داشت: در نهضت آسفالت روستایی مقام اول را در استان را داریم و اداره برق گناباد در استان رتبه دوم و اداره مخابرات در استان بعد از مشهد و نشابور دارای رتبه سوم و در حوزه ساخت و افتتاح مساکن نهضت ملی دارای رتبه دوم استان هستیم.
فرماندار گناباد در خصوص شروع پرواز ها در فرودگاه گناباد که چند ماه قبل افتتاح شده اظهار داشت: طی سفری که به تهران داشته ایم این موضوع پیگیری شده و مشکل پلیس فرودگاه حل و هم اکنون مستقر شده اند.
وی ادامه داد: موضوع دیگر برای فرودگاه ، دیوارکشی اطراف آن است که مقداری از آن باقی مانده که در پیگیری های صورت گرفته مناقصه آن به مبلغ ۹۴ میلیارد تومان انجام شده ولی پیش بینی ما این هست برای تکمیل آن به حدود ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز باشد.
نصیری خاطر نشان کرد: تلاش داریم که اولین پرواز فرودگاه گناباد در هفته دولت انجام شود و در غیر اینصورت در اول مهر مردم شاهد پرواز خواهند بود.
وی افزود: یکی از موضوعات دیگری که در کنار فرودگاه پیگیری می کنیم راه اندازی رشته های مرتبط در هنرستان ها و دانشکده خلبانی در یکی از دانشگاه های شهرستان است.
فرماندار گناباد با اشاره به استقبال ۴ برابر شرکت کنند در پیش ثبت نام انتخابات اظهار داشت: ۱۱۴ نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرحله پیش ثبت اطلاعات خود را تکمیل کرده اند که ۲۴ نفر از شرکت کنندگان دارای مدرک دکتری و ۱۰۸ نفر مرد، ۶ نفر زن، بیشترین افراد شرکت کننده از بین جوانان هستند.
نصیری در خصوص انتقال آب دریای عمان به این شهرستان اظهار کرد: با توجه به کاهش منابع آبی در بخش انتقال آب از دریای عمان باید این اقدام انجام می شد که گنابادی ها در موضوع انتقال آب نقش محوری دارند و هم اکنون دو میر در این پروژه فعال هستند.
وی ادامه داد: لوله گذاری ها از مشهد و همزمان از چابهار در حال عملیات است و بیشتر این آب برای صنعت و کشاورزی استفاده خواهد شد که سهمیه گناباد ۴۰۰ لیتر در ثانیه است و دو تا سه سال آینده به مشهد و انشالله تا دو سال آینده به گناباد خواهد رسید.


زندان جدید گناباد بعد از ۲۷ سال به بهره برداری رسید
فرماندار گناباد گفت: پروژه‌های نیمه تمام در گناباد کم ندارد مثل دوبانده کردن محور گناباد به مهنه که در این دولت به پایان رسید و یا پروژه روشنایی محور گناباد به بیدخت که در این دولت به بهره برداری رسید.
نصیری عنوان کرد: زندان گناباد در داخل شهر واقع شده بود که آسیب هایی برای شهر داشتند و طی بازدید که از زندان داشتم دیگر نمی شد از آن استفاده کرد و فرسوده شوده بود که در دو دهه قبل پروژه زندان گناباد کلنگ زنی شد.
وی افزود: با اعتبارات اختصاص یافته بعد از گذشت ۲۷ سال زندان گناباد در خارج از محدوده شهر به بهره برداری رسید و امروز در این زندان کارهای فرهنگی و آموزشی خوبی انجام می شود.
فرماندار گناباد خاطر نشان کرد: در حوزه مسکن ده سال است هیچ واگذاری زمین نداشتیم و در دولت سیزدهم با همکاری همه ی دستگاهها برای ده هزار نفر تامین زمین انجام شده است.
نصیری در خصوص پروژه های هفته دولت در این شهرستان نیز اظهار کرد: ۴۰۴طرح افتتاحی با اعتبار هزینه شده ۳۶۶ میلیارد و سیصد وپنجاه میلیون تومان و ۱۰ طرح کلنگ زنی برنامه هفته دولت در شهرستان گناباد انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: طرح های هفته دولت حوزه های نهضت ملی مسکن شهری و روستایی ، گازرسانی ، آب رسانی ، برق رسانی ، کشاورزی و منابع طبیعی ، توسعه خدمات شهری و روستایی ،ورزش و جوانان ، راه و حمل و نقل ، صنعت ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حوزه امنیت با اعتبار ۳۶۶میلیارد و سیصد وپنجاه میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید .


نوشته شده توسط:مدیریت سایت - 285 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 119
برچسب ها:
دیدگاه ها