دلیل نبود بنزین در برخی جایگاه های سوخت چیست؟

دسته: دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۵ مرداد ۱۴۰۲
دلیل نبود بنزین در برخی جایگاه های سوخت چیست؟

مسئول روابط عمومی شرکت ملی نفت منطقه تربت‌حیدریه گفت: در ۱۱ روز اول ماه بیشترین میزان ارسال سوخت را داشته ایم ولی متاسفانه مصرف بی رویه ادامه پیدا کرده تا جایی که ما شب گذشته ساعت ۱۲ شب نیز ارسال سوخت به شهرستان ها داشته ایم.

به گزارش پایگاه خبری گناباد، طی ۲۴ ساعت گذشتنه مردم شهر گناباد طی تماس‌هایی و ارسال تصاویری از نبود بنزین در این شهرستان گناباد خبر داده اند.

یکی از شهروندان حاضر در صف بنزین اظهارداشت: از دیشب به دنبال بنزین هستم و به چند جایگاه مراجعه کرده ام ولی بنزین نبود و در حال حاضر یک ساعتی است که در این جایگاه در صف ایستادم.

 راننده یکی از تاکسی‌های تلفنی نیز  اظهار کرد: امرار معاش ما ارتباط مستقیم با بنزین دارد ، امروز که وضعیت به این شکل شده تاکنون دو سرویس را از دست داده ام نتوانستم مسافر جابه جا کنم.

وی ادامه داد: اگر شرایط ادامه پیدا کند به مشکل می‌خوریم و مسئولین باید هرچه سریعتر فکر چاره کنند تا مردم از نان خوردن نیفتاده اند.

برای پیگیری این موضوع به سراغ مسئولین مربوطه رفته ایم که با توجه به این که گناباد زیر نظر ناحیه نفتی تربت حیدریه است مسئولین این ناحیه پاسخ دادند.

مصرف کاذب دلیل کمبود بنزین است

علی نیرویی، مسئول روابط عمومی شرکت ملی نفت منطقه تربت‌حیدریه اظهار داشت: میزان تولید بنزین روزانه در کشور ۱۰۵ میلیون لیتر است و میزان مصرف ما به ۱۱۵ میلیون لیتر رسیده که باعث ناترازی شده است.

وی ادامه داد: همکاران ما در جنوب کشور با تلاش هایی که داشته اند میزان تولید را ۱۰ درصد افزایش داده اند ولی پیک مسافرت‌ها میزان مصرف را افزایش داده است.

مسئول روابط عمومی شرکت ملی نفت منطقه تربت‌حیدریه خاطرنشان کرد: طرح کدینگ در خراسان جنوبی در حال اجرا است و این طرح هنوز در خراسان رضوی اجرایی نشده لذا این موضوع باعث شده خودروهایی که عازم جنوب هستند در شهرستان گناباد که مرز دو استان است خودروهای خود را با ظرفیت کامل سوخت بزنند.

نیرویی عنوان داشت: در ۱۱ روز اول ماه بیشترین میزان ارسال سوخت را داشته ایم ولی متاسفانه مصرف بی رویه ادامه پیدا کرده تا جایی که ما شب گذشته ساعت ۱۲ شب نیز ارسال سوخت به شهرستان ها داشته ایم.

وی ادامه داد: دولت طرحی برای افزایش نرخ سوخت ندارد ولی متاسفانه برخی با این فکر اشتباه که سوخت گران خواهد شد ذخیره یا مصرف زیادی دارند که بعنوان مثال فردی در روز ۵ لیتر مصرف داشته ولی امروز تا کمی باک ماشینش خالی می‌شود سریعا اقدام به سوخت گیری می‌کند.

مسئول روابط عمومی شرکت ملی نفت منطقه تربت‌حیدریه در پایان ضمن عذرخواهی از مردم اظهارداشت: از مردم انتظار همراهی داریم و مطمئن باشند سوخت موجود در کارت ها و سهمیه تخصیص یافته تامین شده است.


نوشته شده توسط:reporter2 - 3572 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 109
برچسب ها:
دیدگاه ها