بازدید فرمانداران و شهرداران استان فارس از طرحهای پل سازی+ تصاویر

دسته: دسته‌بندی نشده , شهری , گالری عکس , گزارش تصویری
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۵ مرداد ۱۴۰۲
بازدید فرمانداران و شهرداران استان فارس از طرحهای پل سازی+ تصاویر

11نفر از فرمانداران، شهرداران و مسوولان جهاد کشاورزی شهرستانهای استان فارس روز شنبه از طرحهای شهرستان گناباد در زمینه احداث پل، کنترل و مهار سیلاب بازدید کردند.

رضا نصیری شنبه شب در پایان بازدید یک روزه فرمانداران و شهرداران استان فارس از اقدامات جهادی شهرستان گناباد در زمینه احداث پل و طرح های آبخیزداری کنترل سیلاب افزود: ۱۹۹ باکس بتنی در مجموع با صرف اعتبار ۳۵ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال برای احداث سه پل در مناطق شهری و روستایی این شهرستان هزینه شد و هشت پل بقیه نیز بر روی سازه های قبلی بهسازی و یا احداث شدند.

وی ادامه داد: به دنبال بروز خسارت های ناشی از سیلاب سال گذشته به تعدادی از پل های راه های دسترسی شهرستان گناباد طی حدود ۲ سال گذشته با هم افزایی و تعامل بین مسوولان اعم از نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی، فرمانداری، شوراهای اسلامی و شهرداری ها و مشارکت های مردم و خیران و پیگیری لازم از سوی معاونت های رییس جمهور، وزرای کشور و راه و شهرسازی و استانداری خراسان رضوی تامین اعتبار لازم احداث و بهسازی ۱۱ پل از سال قبل در دستور کار قرار گرفت.

فرماندار گناباد گفت: این پل ها در روستای مند، سموئی، زیباشهر، بهاباد، جنب بیمارستان علامه بهلول گنابادی، شهر بیدخت و دیگر مناطق شهری و روستایی این شهرستان واقع شده اند.

نصیری با اشاره به اینکه پل های مذکور با روحیه جهادی و تلاش خستگی ناپذیر همه بخشهای دولتی و خصوصی و خیران احداث شدند، تصریح کرد: ساخت و به سازی این پل ها در شرایط کمبود و یا نبود اعتبار هم متوقف نشدند و با هم افزایی بین بخشی و بهره گیری از همه ظرفیتها و امکانات گناباد و مشارکت مردمی و با تلاش خستگی ناپذیر همه بخش های ذیربط در فرصت زمان به مراتب کمتر از زمان پیش بینی نخست، انجام شد.

وی از احداث این پلها به عنوان مصداق عینی کار جهادی برای خدمت صادقانه به مردم یاد کرد.

۱۱ نفر از فرمانداران و شهرداران و مسوولان بخش کشاورزی شهرستان های استان فارس روز شنبه از طرح های جهادی شهرستان گناباد در زمینه احداث پل و طرح های آبخیزداری برای جلوگیری از بروز خطرات سیلاب بازدید کردند.


نوشته شده توسط:reporter2 - 3572 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 201
برچسب ها:
دیدگاه ها