تیم بیلند قهرمان مسابقات جام رمضان شد

دسته: ورزشي
بدون دیدگاه
جمعه - ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
تیم بیلند قهرمان مسابقات جام رمضان شد

مسابفات جام رمضان گناباد با حضور 60 تیم در ره های مختلف برگزار شد که در رده سنی آزاد تیم بیلند قهرمان شد.

علی اصغر اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان گناباد در گفتگو با پایگاه خبری گناباد اظهار داشت: مسابقات جام رمضان گناباد پرشور ترین دوره مسابقات در سطح استان است که تعدادی زیادی از آن استقبال و حتی از شهرهای مختلف برای تماشای به گناباد عزیمت می کنند.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات به مدت ۲۵ شب برگزار که ۶۰ تیم در رده های مختلف نونهالان، نوجوانان، جوانان پیشکسوتان و آزاد به مصاف هم رفتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گناباد بیان داشت: در رده نوجوانان تیم اتو گالری معینی اول در رده پیشکسوتان تیم نصر مند و در رده آزاد تیم بیلند به مقام مقهرمانی رسیدند.

مهدی علی پور دبیر هیئت فوتبال گناباد نیز در گفتگو با پایگاه خبری گناباد اظهار داشت: امسال پرشورترین دوره جام رمضان را شاهد بودیم و ظرفیت سالن تکمیل می شد ولی با تدبیری که اندیشیده شده بود این دوره از مسابقات به صورت پخش زنده نیز برای استفاده همشهریان پخش شد.

وی در خصوص جایگاه مسابقات فوتسال جام رمضان گناباد بیان کرد: در این دوره بازیکنانی که درتیم های رده بالای کشوری،تیم ملی افغانستان تیم ملی ایران و لیگ برتر سابقه بازی دارند شرکت داشتند که نشان از جایگاه بالای این مسابقات حتی در سطح کشوری دارد.

گفتنی است در شب پایانی این دوره از مسابقات بیش از سه هزار نفر در سالن شهید رجایی حضور داشتند و مسابقه فینال را که بین تیم های بیلند و استقلال شهر برگزار شد را از نزدیک مشاهده کردند.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3547 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 158
برچسب ها:
دیدگاه ها