معمای افتتاح فرودگاه منطقه ای شهدای گناباد

دسته: راه و ترابری
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۳ اسفند ۱۴۰۱
معمای افتتاح فرودگاه منطقه ای شهدای گناباد

فرودگاه منطقه ای شهدای گناباد همچنان افتتاح نشده و تاریخ مشخصی نیز برای آن اعلام نمی شود

به گزارش پایگاه خبری گناباد(گنابادنیوز)، دی ماه سال گذشته بود که از سوی مسئولین اعلام شد فرودگاه شهدای گناباد در بهمن ماه به بهره برداری می رسد که این مهم اتفاق نیفتاد ، افتتاح فرودگاه به بهمن ۱۴۰۱ منتقل شد.

قبل از دهه فجر بود که بار دیگر مسئولین اعلام کردند فرودگاه در دهه فجر و با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس افتتاح می شود که این تاریخ به ۲۸ بهمن منتقل شد. ۲۸ بهمن هم رد شد و افتتاح صورت نگرفت تا جایی که تاریخ های روز انه و هفتگی برای فرودگاه تعیین می شد و بار دیگر تمدید و وضعیت مبهمی را برای فرودگاه مهیا کرد.

از سوی فرمانداری شهرستان کمیته مردمی و رسانه برای فرودگاه تشکیل شد و برنامه ها به سمت اجرایی شدن رفت و مردم نیز امیدوار بودن ایبار فرودگاه به بهره برداری برسد.

خبر به یکباره منتشر شد که نمایندگان دفتر رئیس مجلس برای افتتاح فرودگاه به شهرستان عزیمت می کنند و پس از بازدید اعلام نظر خواهند کرد، کسی ولی باور نمی کرد که اینبار بهره برداری به تعویق بیفتد و تمامی کارهای لازم در تهران و گناباد انجام شده بود.

بازدید صورت گرفت ، افتتاح فرودگاه منطقه ای شهدای گناباد برای چندمین بار به تعویق افتاد و تاریخی هم برای بهره برداری از آن مشخص نشد . آنچه در بین مردم صحبت می شود نمایندگان دفتر رئیس مجلس روی دو مورد دست گذاشته اند ، در ابتدا دیوار کشی تکمیل شود که در خوشبینانه ترین حالت سه ماه طول می کشد و دوم این که وضعیت پرواز ها مشخص شود.

با این ها معمای فرودگاه گناباد مجهول باقی مانده و در این بازه باید مسئولین تلاش کنند تا دیوار کشی  را تکمیل و طوری برنامه ریزی شود که پس از افتتاح بعد از یک هفته پروازها صورت گیرد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3533 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 216
برچسب ها:
دیدگاه ها