مجلس انقلابی مصوبات کار آمدی داشته است |به شعار ایجاد اشتغال خودم پایبندم

دسته: سياسي
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۲ بهمن ۱۴۰۱
مجلس انقلابی مصوبات کار آمدی داشته است |به شعار ایجاد اشتغال خودم پایبندم

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: به شعاری که در انتخابات برای ایجاد 5 هزار شغل داده ام پایند هستم و در این راستا سرمایه گذاری های خوبی شده است.

به گزارش پایگاه خبری گناباد، محمد صفایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ما شاهد بودیم قسمت هایی از کشور را به برخی از کشورها واگذار در دوران های گذشته کردند.

وی افزود: تحریم ها برای مردم ما مشکلاتی را ایجاد کرده است ولی مردم وفادار و معتقد به مبانی اسلامی به تبعیت از رهبری و آرمان های انقلاب مقاومت کرده اند.
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد مجلس بیان داشت:
یکی از کارهای مجلس یازدهم این بوده که نظارت خود را بر دستگاه های اجرایی عملیاتی کرده است.
صفایی عنوان داشت: قانون شفافیت به تصویب رسید و شورای نگهبان ایراداتی گرفتن که در شورای تشخیص مصلحت است.
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی تصریح کرد: قانون تسهیل صدور مجوز ها و قانون مالیات بر خانه های خالی و قانون جهش تولید مصوب شده ولی دولت زیرساخت های لازم برای اجرا ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح قانون نظام بانک مرکزی بعد از ۵۰ سال انجام شد و قانون عایدی بر سرمایه که در دستور کار مجلس یازدهم است که در حوزه اقتصادی اثرات خود را خواهد داشت.

نماینده مردم گناباد اظهار داشت: مشکل آب در حوزه شهرستان داریم که برای رفع آن پروژه سیاه کوه احیا و در بحث انتقال آب از وزیر نیرو برای دو شهرستان سهم گرفتیم و تلاش برای بارو کردن ابرها در حال انجام است که دستگاه هایی در شهرستان نصب خواهد شد.

وی افزود:ما از سال ۶۵ فقط یک پست برق در گناباد داشتیم که برای سرمایه گذاری های جدید یک پست موبیل در ناحیه صنعتی کوثر احداث و پست ۱۳۲ کیلووت در دست اقدام است و اجرای نیروگاه خورشیدی در دستور کار است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جذب بیش از دو هزار تن قیر برای روستا و هزار تن در بجستان و جذب ۱۵۰ میلیارد تومان از وزارت صمت برای عملیات اکتشاف در مناطق مختلف گناباد و بجستان اعتبار گرفته شده است.

صفایی عنوان کرد: دو هزار میلیارد تومان جذب سرمایه گذاری در دو شهرستان صورت گرفته ، تراکتور سازی گناباد راه اندازی شده و امیدواریم در آینده نزدیک ۱۰۰ واحد قطعه سازی داشته باشیم که گناباد مرکز تولید تراکتور شرق کشور شود.

وی ادامه داد: از ردیف بنیاد علوی و برکت به حدود ۲ هزار نفر تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده و کمک به قنات صورت گرفته است.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3533 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 212
برچسب ها:
دیدگاه ها