محمد صفایی عنوان کرد:هزینه کرد ۲۰۰ میلیارد تومانی در فرودگاه

دسته: راه و ترابری
دوشنبه - 3 بهمن 1401
هزینه کرد ۲۰۰ میلیارد تومانی در فرودگاه

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون برای فرودگاه شهدای گناباد 200 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و 65 میلیارد تومان برای منقصه دیوارکشی در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در نشستی خبری در محل فرودگاه شهدای گناباد با توجه ماه های پایانی سال و تحقق شعار سال بیان کرد: مجلس در بودجه جاری ۱۵۶ هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته اند که قرار بود بانک ها دو برابر روی آن بزارند که تا روز گذشته ابلاغی صورت نگرفته است.

صفایی عنوان داشت: دولت شعار سال و قانون را نادیده گرفته و نیازهای جامعه را ندیده است و با مجوزی که صادر شده ۱۰ درصد از صندوق توسعه ملی برداشت شده که معادل ۱۷۰ هزار میلیارد تومان است که قرار شد تقسیم کنند به پروزه های عمرانی و مابقی به تبصره ۱۸ داده شود ولی تاکنون اجرایی نشده است.


رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: در فرودگاه گناباد تاکنون ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شد و ۶۵ میلیارد تومان دیگر نیز برای تکمیل دیوارکشی فرودگاه در نظر گرفته شده که مناقصه آن بزودی برگزار می شود.

صفایی تاکید کرد: با موافقت مسئولین کشوری فرودگاه گناباد در طول هفته دو پرواز خواهد داشت و بطور یقین این موضوع در توسعه شهرستان و منطقه نقش بسزایی خواهد داشت.

صدور مجوز توریسم درمانی برای گناباد

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیمارستان علامه بهلول گناباد یکی از مراکز درمانی ممتاز در شرق کشور است که ظرفیت ۵۰ درصد تخت های آن خالی می باشد که با پیگیری های انجام شده برای این مرکز مجوز توریسم درمانی صادر میزبان گردشگران سلامت از منطقه خواهد بود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3291 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: