مصوبه شورای اسلامی شهر برای راه اندازی آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت

دسته: شهری
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۷ آذر ۱۴۰۱
مصوبه شورای اسلامی شهر برای راه اندازی آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت

رئیس شورای اسلامی شهر گناباد گفت: در این جلسه شورای شهر موضوع آموزشگاه رانندگی موتور سیکلت مطرح و بار دیگر مصوب شد تا همکاری لازم با بخش خصوصی برای راه اندازی آموزشگاه انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری گناباد(گنابادنیوز)، نبود آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت در گناباد طی یک سال اخیر در این شهرستان مشکلاتی را به همراه داشته و مردم گناباد برای امتحان و دریافت گواهینامه باید هزینه های دیگری غیر از ثبت نام را متقبل شوند و به شهرهای دیگر مراجعه کنند.
سعید فولادی رئیس شورای اسلامی شهر گناباد در پایان جلسه شورای شهر اظهار داشت: موضوع مشکل آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت را از حدود یکسال قبل پیگیری کرده ایم و زمینی در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته و حتی تسطیح آن توسط شهرداری انجام شده است.
وی ادامه داد: در این جلسه شورای شهر موضوع مطرح و بار دیگر مصوب شد تا همکاری لازم با بخش خصوصی برای راه اندازی آموزشگاه انجام شود و در همان جلسه با متقاضی آموزشگاه تماس گرفته شد تا مشکلات حل شود.
رئیس شورای اسلامی شهر گناباد خاطرنشان کرد: زمین قبلی که برای این موضوع اعلام شده بود، بخش خصوصی بیان کرد مسافت آن با شهر زیاد بوده و مورد استقبال قرار نمی گیرد که بلافاصله شورای شهر مصوب کرد زمینی در داخل شهر بصورت مشارکتی در اختیار آموزشگاه قرار گیرد تا راه اندازی آن سرعت بخشیده شده و مشکل مردم حل شود.
فولادی عنوان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر نمایندگان مردم بوده و وظیفه دارند مشکلات شهروندان را پیگیری نمایند که در همین راستا هرگونه مساعت برای رفع مشکل آموزشگاه موتورسیکلت را انجام خواهیم داد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3359 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 95
برچسب ها:
دیدگاه ها