مشکل فلسطین تنها با نابودی رژیم غاصب صهیونیستی رفع می شود

دسته: سياسي
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
مشکل فلسطین تنها با نابودی رژیم غاصب صهیونیستی رفع می شود

فرماندار گناباد گفت: مشکل اصلی اشغال کشور فلسطین تنها با نابودی رژیم غاصب صهیونیستی رفع می‌شود.

رضا نصیری روز جمعه در پایان آیین راهپیمایی روز جهانی قدس گناباد افزود: جمهوری اسلامی ایران در کنار تقویت جبهه مقاومت بر علیه رژیم اشغالگر قدس،  با عقلانیت و منطق راه حل دموکراتیک رفع مساله اشغال فلسطین مبتنی بر خواست مردم این کشور را ارایه کرد، ولی رژیم غاصب صهیونیستی ثابت کرد که  هیچ راهی جز راه زور را نمی‌فهمد.

وی ادامه داد: رژیم اشغالگر قدس رژیمی بر پایه جنگ‌طلبی و اشغال نظامی استوار شده است و تحولات اخیر جهان اسلام و تحرکات و مبارزات جبهه مقاومت موجب تضعیف این رژیم منفور شده است.

فرماندار گناباد گفت: رژیم غاصب صهیونیستی که در سالهای ابتدایی اشغال فلسطین با غلبه بر تعدادی کشورهای عربی خود را دارای ارتشی شکست‌ناپذیر می دانست امروز در برابر جبهه مقاومت و حزب‌الله لبنان ناتوان و به تعبیر دبیر کل حزب‌الله لبنان این رژیم اشغالگر از خانه عنکبوت هم سست تر است، بطوریکه در سالهای گذشته در برابر جنگهای متعدد مقابل جبهه مقاومت شکست خورد.

وی اضافه کرد: رژیم اشغالگر قدس که با حمایتها و کمکهای پیدا و پنهان کشوری نامشروع مانند عربستان روی پای خود ایستاده است، امروز به خاطر مسوولان فاسد این رژیم از نظر مالی و اخلاقی از درون در حال از هم پاشیدن است و حتی مردم شهرک نشین یهودی و صهیونیست نشین بر علیه این اقدامات تجمعات گسترده‌ برگزار می‌کنند.

نصیری گفت: حمایتهای نظام جمهوری اسلامی از جبهه مقاومت و مردم فلسطین معادله قدرت را به نفع جهان اسلام و امنیت منطقه تغییر داده است و جبهه مقاومت با رمز انتقام شهادت شهید سلیمانی در برابر مستکبران و متجاوزان به کشورهای منطقه ثابت قدم ایستاده‌اند، این مساله نشان داد که انتقامی بزرگ از مستکبران در راه است و بعد از خروج نیروهای آمریکایی از کشور افغانستان در آینده شاهد خروج این نیروها از عراق و به تدریج سرزمینهای اشغالی خواهیم بود.

فرماندار گناباد در بخش دیگری از سخنانش گفت: دولت سیزدهم با خدمت صادقانه و با روحیه خستگی‌ناپذیر خدمتگذار واقعی مردم است، در این راستا طی چند ماه گذشته با وحدت و انسجام بین مدیریت اجرایی و امام جمعه و نماینده مردم گناباد در مجلس گامهای خوبی برای خدمت به مردم در این شهرستان برداشته شده است.

وی با اشاره به اینکه شورای اداری گناباد از حالت نمایشی به اتاق همفکری و کاری برای ظرفیت سنجی رفع مشکلات مردم تغییر یافته است، از مسوولان خواست که با بررسی میدانی تنگناهای مردم از نزدیک در حد توان از هیچ تلاشی برای خدمت صادقانه به آنان دریغ نکنند.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3508 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 447
برچسب ها:
دیدگاه ها