۸۴ نفر از نامزدهای انتخابات شوراهای شهری تایید شدند|مسئول دفتر بنایی رد صلاحیت شد

دسته: انتخابات
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
۸۴ نفر از نامزدهای انتخابات شوراهای شهری تایید شدند|مسئول دفتر بنایی رد صلاحیت شد

از مجموع ۱۰۵ نامزد ثبت نام کننده ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری این شهرستان ۸۴ نفر تایید نهایی شدند و اسامی آنان از امروز منتشر و در معرض دید عموم قرار گرفت.

حامد قربانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از این تعداد ۱۷ نفر در شهر بیدخت، ۱۱ نفر در شهر روشناوند، ۴۱ نفر در شهر گناباد و ۱۵ نفر مربوط به شهر کاخک است.

وی ادامه داد: ۶ نفر از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری شهرستان گناباد هم در هیاتهای نظارت و اجرایی شهرستانی، استانی و کشور رد صلاحیت  شدند که از این تعداد سه نفر مربوط به شهر گناباد و بقیه سایر شهرهای تابعه هستند.

فرماندار گناباد با اشاره به ثبت نام ۴۵۶ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی مناطق روستایی این شهرستان گفت: با توجه به آن که بررسی صلاحیت ها و رد صلاحیت شدگان این مناطق در دست انجام است تعداد و اسامی آنان طی ۲ روز آینده  اعلام می شود.

قربانی افزود: تبلیغات نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری و روستایی گناباد همزمان با سایر نقاط استان خراسان رضوی و کشور از پنجشنبه بیستم تا ساعت هفت صبح بیست و هفتم خردادماه و ۲۴ ساعت  قبل از زمان اخذ رای انجام می شود.

وی با اشاره به این که هر نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهری و روستایی می تواند یک ستاد تبلیغاتی راه اندازی کند از این نامزدها و دست اندرکاران ستادهای آنان خواست با توجه به شیوع ویروس همه گیر کرونا ضمن رعایت پروتکلهای بهداشتی از ازدحام جمعیت در ستادهای تابعه  خود، خودداری کنند.

فرماندار گناباد گفت: ۲ هزار و ۲۰۰ نفر در قالب ۹۷ شعبه اخذ رای در مناطق شهری و روستایی شهرستان گناباد دست اندرکار برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری هستند  و با توجه به شیوع ویروس همه گیر کرونا و به منظور کاهش دغدغه مردم برای کاهش  ازدحام در  شعب اخذ رای پیگیریهایی برای افزایش این تعداد شعبه به ۱۰۰ شعبه در دست انجام است.

گفتنی است مهدی صفاری مسئول دفتر حمید بنایی نماینده سابق گناباد در مجلس شورای اسلامی نیز بعد از تایید در هیئت نظارت استان توسط هیئت تهران رد صلاحیت شد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3556 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 389
برچسب ها:
دیدگاه ها