هوای انتخابات داغ شد

دسته: انتخابات , سياسي
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
هوای انتخابات داغ شد

با اعلام تایید صلاحیت ها برای انتخابات شورای اسلامی شهر هوای انتخابات در گناباد داغ و کاندیداها فعالیت های خود را شروع کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری گناباد، بازار داغ انتخابات شورا ها در گناباد، در ابتدای ۱۰۵ نفر برای حضور در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان گناباد ثبت نام کردند که ۸ نفر انصراف دادند، در هیئت اجرایی ۹۷ نفر بررسی شدند که ۸۳ نفر تایید شدند که پس از بررسی اعتراضات رد صلاحیت شده در مجموع ۹۲ نفر تایید شدند .
برای شوراهای روستاها در شهرستان گناباد نیز ۶۲ روستا داریم که از این تعداد ۵۳ روستا شورای ۳ نفره و ۹ روستا شورای ۵ نفره دارند.۴۵۶ نفر برای شورای روستاها ثبت نام کردند که ۱۳ نفر انصراف و ۶ نفر در هیئت اجرایی رد شدند و الباقی در دست بررسی می باشد.
این ها آمار اولیه از کاندیداهای حضور در شوراهای شهر و روستا می باشند که وارد عرصه رقابت شده۹ اندد ولی آنچه این روزها بازار انتخابات را داغ کرده فعالیت کاندیدها می باشد.
تعدادی از کاندیداها در گناباد به دنبال اعتلاف هستند و هم اکنون در حال رایزنی با افراد و گروه های سیاسی را انجام می دهند تا بتوانند با این کار میزان رای خود را افزایش دهند.
پیامک ها این روزها ابراز تبلغاتی برای کاندیداها شده و شاهد آن هستیم که به هر مناسبتی کاندیداها اقدام به ارسال پیامک می کنند و برخی از آنها نیز برای تبلغات از بستر فضای مجاری استفاده می کنند.
از آنجایی که همچنان درگیر کرونا هستیم و امکان برگزاری متینگ های تبلغاتی و یا جلسات حضور ندارد کاندیداها تمرکز خود را روی فضای مجازی گذاشته اند و با راه اندازی صفحات و کانال هایی خود را آماده تبلیغات می کنند و با قرار دادهایی که می بنند در حال تهیه کلیپ و پورستر می باشند.
یکی از روش های سنتی که از قدیم هم باب بوده حضور در مساجد ، مراسمات عمومی و مجالس ترحیم می باشد که در حال حاضر نیز کاندیداها از این شیوه استفاده می کنند.
طلایی یکی از شهروندان گنابادی در گفتگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: روز عید فرد فردی به من پیامک داده بود که تعجب کردم و نمی دانستم چرا او به من پیامک داده که بعد فهمیدم کاندید شده است.
مرتضوی یکی دیگر از شهروندان گنابادی اظهار داشت: در این چند روز دیدم عکس پروفایل برخی از افراد عوض شده و عکس قبلی آنها از زمین تا آسمان فرق دارد که بعد اعلام کردند او هم کاندید شده است.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3359 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 309
برچسب ها:
دیدگاه ها