صلاحیت ۸۳ داوطلب انتخابات شورای شهر گناباد تایید شد

دسته: انتخابات , سياسي
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
صلاحیت ۸۳ داوطلب انتخابات شورای شهر گناباد تایید شد

فرماندار گناباد گفت: از مجموع ۹۷ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری این شهرستان صلاحیت ۸۳ نفر تایید شد.

حامد قربانی اظهار داشت: از مجموع ۱۰۵ داوطلبی که در موعد مقرر برای حضور در این عرصه نامنویسی کرده بودند، هشت نفر خود انصراف دادند و صلاحیت ۱۴ نفر در هیات‌های اجرایی و نظارت رد شد.

وی افزود: افرادی که صلاحیت آنان توسط هیاتهای اجرایی و نظارت بر انتخابات رد شده است، از نهم تا ۱۲ اردیبهشت ماه فرصت دارند، مراتب اعتراض خود را برای رسیدگی به هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان خراسان رضوی ارسال کنند.

وی گفت: بیشترین علت رد صلاحیت داوطلبان نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی مناطق شهری گناباد در هیاتهای اجرایی و نظارت بر اساس ماده ۳۳ به دلیل داشتن پرونده های قضایی و یا استعفا نکردن در موعد مقرر قانونی از مناصب دولتی بوده است.

فرماندار گناباد با اشاره به ثبت نام ۴۵۶ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی بخش های مرکزی و کاخک گناباد گفت: صلاحیت داوطلبان ثبت نام کننده در این انتخابات در هیاتهای اجرایی در حال رسیدگی است که بعد از آن به هیات نظارت شهرستان ارسال می شود.

قربانی گفت: تنور انتخابات در این شهرستان گرم شده و تعدادی از داوطلبان انتخابات شوراها در حال گمانه زنی شده و یا با برپایی جلسات خانگی به نحوی مشغول یارگیری هستند.

وی با اشاره به اینکه هرگونه تبلیغات زودهنگام و خارج از زمان قانونی تخلف محسوب می شود، گفت: ستاد پیشگیری تخلفات انتخابات گناباد به طور کامل بر فعالیت ها و اقدامات انتخاباتی داوطلبان نظارت می کند و هرگونه تخلفات احتمالی در این بخش و یا توزیع کالا توسط این افراد از رصد مسوولان مربوط به دور نمی ماند.

ایرنا


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3508 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 375
برچسب ها:
دیدگاه ها