روند افزایشی مبتلایان در خراسان رضوی

دسته: استاني , دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
روند افزایشی مبتلایان در خراسان رضوی

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در ۱۱بهمن ۹۹بستری داشتیم و در ۲۰بهمن این آمار ۱۵۵نفر است؛ یعنی شکنندگی داشته‌ایم و این روند افزایش خواهد داشت اگر مردم همکاری نکنند دچار مشکلاتی می‌شویم.

محمد علی نبی پور سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد در محل سالن کوثر دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار داشت: انقلاب اصل آن برپایه حضور مردم بود ،چهار دهه پیش به برتری رسید در صورتی که سازوبرگ جنگی نداشتن و بر اعتماد و حرکت و همدلی مردم در آن زمان با هدایت رهبری کبیر انقلاب توانستند یک نظام با تاریخ دو هزار ساله از بین ببرند و نظام جمهوری اسلامی را جایگزین کنند.


وی ادامه داد: شعار محوری انقلاب استقلال آزادی جمهوری اسلامی نگاه کنیم محوریت مردم است در طول این مدت کتاب هاو مقالات و مباحث زیادی در تحلیل انقلاب نوشته اند و اعتقادی که مردم داشتند در احیای اسلام و بحث تعیین مردم برای سرنوشت محورهمه حرکت ها رود.


وی ادامه داد: وقتی بحث از آزادی شد بحث استبداد ستیزی محور کار بود و در این چهار دهه نیز محور بوده است.
سرپرست معاونت سیاسب،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: در طول یکسال اخیر سه اولویت در دستور کار بوده اول سلامت ،یکسال شده بحرانی در دنیا شکل گرفت و تمام نهاد های انسانی را به مبارزه طلبید و بیش از دو میلیون نفر از بین رفتن و دولت خود را موظف می داند برای این موضوع هزینه کند.


نبی پور عنوان کرد: با طرح تحول سلامت زیرساخت ها جهش داشت که امروز در مبارزه کرونا اثرات آن را می بینیم که نمونه آن بیمارستان علامه بهلول در گناباد است.
وی افزود:اگر در مدیریت کرونا موفق بوده ایم در اصل مردم بودند و طرح هایی که از سوی رهبری شکل گرفت و تلاش های خیرین کردند باعث شد نتایج خوبی داشته باشیم.
سرپرست معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: عادی انگاری نباید صورت گیرد در ۱۱ بهمن ۹۹ بستری داشتیم در ۲۰ بهمن شده۱۵۵ نفر یعنی شکنندگی داشته ایم و این روند افزایش خواهد داشت اگر مردم همکاری نکنن و دچار مشکلاتی می شویم.


نبی پور اذعان کرد: تعداد افراد نظارت ما با تعداد افرادی که درگیر می شود هم خوانی ندارد و مردم نباید عادی انگاری کنند و براساس اعلام متخصصین این بیماری ۴ سال با ما خواهد بود بلکه باید سبک زندگی خود را تعریف کنیم.
وی با اعلام این که در حال تعریف پروتکل برای روند انتخابات و با تعطیلی نماز جمعه ها مخالف هستیم بیان داشت: اولویت دوم معیشت بوده که متاسفانه تحریم ها همه جانبه شد و در طول تاریخ بر کشوری این گونه تحریم وارد نشده و جلوی صادرات و واردات مارا گرفتند که باعث شد مشکلات جدی وارد شود.


نبی پور تاکید کرد: اگر مردم و مسئولین با هم نباشند شک نکنید با بحران های جدی روبه رو می شویم پس موضوع معیشت در کنار تلاش دولت نظارت جدی مسئولین را می طلبد. منتقدین به دولت نقد را انجام دهند ولی سیاه نمایی و تخریب نکنند.
سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: اولویت سوم امنیت است و وقتی ما استبداد ستیزی داریم برای ما هزینه ایجاد می کنند ولی ما با افتخار از همه این بحران ها عبور کرده ایم.


نبی پور ادامه داد: دشمنان دارند تلاش می کنند در انتخابات مردم پای صندوق نیایند و دارند القا می کنند سیستم ناکارآمد است تا مردم در انتخابات حضور پیدا نکنند و فرق است بین رئیس جمهوری که برای مذاکره با پشتیوانه رای بالا برود پشت گرمی بیشتری خواهد داشت.
وی افزود: مجریان انتخابات در برگزاری بیش از ۳۵ انتخابات سلامت کامل را دارند و روند درستی در حال انجام است، هیچ فردی از مسئولین حق ندارد از امکانات عمومی برای کاندیدایی استفاده کند.
نبی پور تصریح کرد: رقابت در انتخابات باید حضور داشته باشد ولی نباید به تهدید امنیتی یا تخریب تبدیل شود،رقابت سالم در قالب قانون باید صورت گیرد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3508 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 344
برچسب ها:
دیدگاه ها