دانش‌آموزان و نوجوانان مهیای جهش در گام دوم انقلاب اسلامی هستند

دسته: دانشجويي , دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۸
دانش‌آموزان و نوجوانان مهیای جهش در گام دوم انقلاب اسلامی هستند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: امروز شاهد هستیم که دانش‌آموزان و نوجوانان مهیای جهش در گام دوم انقلاب اسلامی هستند.

13آبانبه گزارش پایگاه خبری گناباد، سردار پاسدار حسینعلی یوسف‌علیزاده ظهر امروز در محل مصلی شهرستان گناباد اظهار داشت: آنچه سبب دشمنی و کینه‌توزی‌های آمریکا و همراهانش بر علیه ملت‌های انقلابی شده این نکته اساسی است که ما رهرو راه اولیاء، انبیاء و صدیقین هستیم ما متدین به دین اسلام و ارزش‌های ولایی هستیم.

وی ادامه داد: در طول تاریخ زندگی بشر هیچ گاه بین اولیا دین و استکبار مذاکره صورت نگرفته و آن هم و مذاکره همراه با اعتماد و امروز گفتمان ما در دنیای کنونی همین سیره است و مذاکره‌ای با استکبار صورت نخواهد گرفت.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی بیان کرد: همان طور که امام(ره) فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند امروز هم بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب همه یقین داریم که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و امروز فریاد بلند، مرگ بر آمریکا را مانند مشتی بر پیشانی آمریکا می‌کوبیم.

یوسف‌علیزاده تصریح کرد: شعار اساسی و مطلب اساسی ما، مرگ آمریکا است و با همراهانش نمی‌توانیم سازش کنیم مذاکره با این جریان آب در هاون کوبیدن است.

وی افزود: امروز انقلاب در دست دانش‌آموزان است و جریان انقلاب اسلامی ۴۰ سال با ایثار و مقاومت جریان پیدا کرده و امروز نیز منطق مبارزه بی امان با نظام سلطه ادامه دارد.

مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی عنوان کرد: گام دوم انقلاب آغاز شده؛ خوشبختانه با رهنمودهای مقام معظم رهبری کارنامه درخشانی را در چهل سال انقلاب رقم زده‌ایم و در گام دوم انقلاب با جهاد بی‌امان و مبارزه بر علیه بدخواهان، انقلابمان را بیمه کرده و راه پیشرفت و آبادانی و اوج‌گیری را هموار کرده‌ایم.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب با اقتدار، شجاعت و تدبیر این انقلاب را هدایت می‌کنند و نوجوانان خود را مهیای جهش در گام دوم کرده‌اند، امام و مقام معظم رهبری از ما خواسته‌اند روحیات انقلابی را حفظ و خشم خود را بر سر آمریکا فریاد بکشیم.

یوسف علیزاده با بیان اینکه بحث مهمی که براساس تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب باید بیشتر به آن توجه کرد افزایش اطلاعات و غناسازی جوانان درباره علت این دشمنی است، تصریح کرد: جوان امروز به‌دلیل دسترسی وسیعی که به  اطلاعات دارد این آمادگی را دارد که با نگاه به تاریخ آمریکا و اقداماتی که این کشور در تسخیر و تسلط بر ملت‌ها داشته به این باور برسد که همه تلاش این کشور تنها تجاوز و تسلط بر کشورها است نه خیرخواهی.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی اضافه کرد: اگر در همین تاریخ خودمان دقت کنیم و حافظه تاریخی کشورمان را مرور کنیم به این نتیجه می‌رسیم که هر جایی که به جوانان اعتماد کردیم و بر عنصر قدرت تکیه داشتیم پیروز بودیم، ولی هر جا که وارد مذاکره شدیم به نتیجه مطلوب نرسیدیم و شاید بیان همین تاریخ برای اغنای جوانان و نوجوانان کافی باشد.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3359 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 516
برچسب ها:
دیدگاه ها