انتقاد فرماندار گناباد از مانع تراشی برای جذب سرمایه گذار

دسته: اقتصادي
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
انتقاد فرماندار گناباد از مانع تراشی برای جذب سرمایه گذار

فرماندار گناباد از مانع تراشی و سنگ اندازی در جذب سرمایه گذاری توسط برخی ادارات انتقاد و بیان کرد: نباید با پمپاژ ناامیدی موجبات کاهش جذب سرمایه گذاری را در این شهرستان فراهم کرد.

شورای اموزش و پرورشمحمدعلی نبی پور روز سه شنبه در نشست شورای اداری گناباد افزود: در حالی این معضل مشکلات متعددی برای جذب سرمایه گذار در شهرستان ایجاد کرده که باید با پرهیز از نگاه منفی و با اقدام فرهنگ سازی بیشتر برای جذب سرمایه گذاران تلاش کرد.
وی روانسازی جذب سرمایه گذار را مهمترین وظیفه مسئولان ذکر و بدون توضیح بیشتر بیان کرد: ضعف در رقابت پذیری و شناخت بازار هدف و توجه نداشتن به فناوریهای روز از دیگر عوامل مهم رکود، تعطیلی و ورشکستگی برخی واحدهای صنعتی و تولیدی به خصوص تولیدکنندگان مواد غذایی در گناباد است.
فرماندار گناباد ادامه داد: تحقق اقتصاد مقاومتی به عنوان تاکید رهبر معظم انقلاب از رویکردهای مهم دولت دوازدهم است که باید محور اصلی فعالیت مدیران بخشهای مختلف باشد.
۱۷۲ واحد صنعتی در بخشهای صنایع کانی فلزی و غیرفلزی، صنایع غذایی، شیمیایی و سلولزی در شهرستان گناباد فعالیت دارند. برای راه اندازی آنها هزار و ۲۷۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و برای سه هزار و ۲۸۴ نفر بطور مستقیم و دو برابر این تعداد بطور غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

ایرنا


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3533 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 646
برچسب ها:
دیدگاه ها