روز قدس نماد بصیرت و همدلی علیه استکبار جهانی است

دسته: دسته‌بندی نشده , سياسي
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
روز قدس نماد بصیرت و همدلی علیه استکبار جهانی است

امام جمعه گناباد گفت: روز جهانی قدس نماد بصیرت و همدلی ملت ایران و مسلمانان کشورهای اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایتهای رژیم اشغالگر قدس است.

امام جمعه گناباد صادقی نسبحجت الاسلام حسن صادقی نسب روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در گناباد افزود: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط امام خمینی (ره) علاوه بر افزایش هوشیاری ملت ما، موجب بصیرت مسلمانان سایر کشورهای اسلامی در مقابله با سیاستهای خصمانه مستکبران شد.
وی گفت: رژیم غاصب صهونیستی از بیش از ۶۰ سال گذشته تاکنون در سایه سکوت مجامع بین المللی و به اصطلاح مدافع حقوق بشر انواع جنایتها و ددمنشی ها را بر علیه مردم فلسطین اعمال کرده است.
وی اضافه کرد: در شرایطی که دشمنان و ایادی سرسپرده آنها به شیوه های گوناگون برای به فراموشی سپرده شدن اشغال فلسطین و جنایتهای رژیم غاصب صهیونیستی بر علیه مردم بی دفاع این کشور تلاش می کنند، راهپیمایی روز جهانی قدس موضوع مظلومیت فلسطینیان را در جهان عینیت داد.
وی از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین به عنوان مصداق بارز مظلومیت یاد کرد و گفت: رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا نماد عینی ظلم و ستم در جهان هستند.
فرماندار گناباد هم گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس به عنوان میراث مهم امام خمینی (ره) موجب عینیت یافتن ظلم ستیزی و استکبار ستیزی به عنوان یک ارزش مهم اسلامی درجهان شد و با افزایش بصیرت مسلمانان جبهه اسلام در مقابل جبهه کفر قرار گرفت.
محمد علی نبی پور گفت: بدنبال اقدامات تروریستی گروه تکفیری داعش در تهران ، ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر اتحاد و همدلی خود را در مقابله با سیاستهای خصمانه مستکبران و عوامل آنها و رژیم غاصب صهیونیستی نشان می دهند.
راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان حدفاصل میدان آزادگان تا مصلی نماز جمعه گناباد برگزار می شود.

ایرنا


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3508 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 596
برچسب ها:
دیدگاه ها