تجهیز آتش نشانیها و مقابله با سیل اولویت پروژه های عمران شهری است

دسته: استاني , دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

محسن کوهی مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضویمدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی گفت: اولویت توزیع اعتبارات شهرداریها در این استان پروژه های نیمه تمام در حوزه آتش نشانی و مقابله با سیل است.
به گزارش گنابادنیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محسن کوهی افزود: بر این اساس از ۱۳ اردیبهشت جاری به مدت یک هفته نشست توزیع اعتبارات شهرداریها با حضور فرمانداران و شهرداران برگزار می شود.
وی اولویت در اجرای پروژه های شهری را طرحهای نیمه تمام اعلام و بیان کرد: طرحهای توسعه، نوسازی و تجهیز آتش نشانیها، مقابله با سیل، جمع آوری آبهای سطحی و جداسازی شبکه آب شرب از فضای سبز، پروژه های فضای سبز و پارکهای نیمه تمام و در دست انجام از اولویتهای طرحهای عمرانی شهری هستند.
مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: مطالعات جمع آوری آبهای سطحی و سیلاب در تمامی شهرهای استان انجام شده و طرحهای این حوزه بر مبنای همین مطالعات امسال اجرایی می شوند.

با پیگری گناباد نیوز روز چهارشنبه شهرداران در جلسه مذکور شرکت داشته اند .پایگاه خبری شهرستان گناباد(گنابادنیوز) پیگیر این خواهد بود که از این اعتبارات به چه میزان با تلاش شهرداران و فرماندار  به گناباد تخصیص پیدا کرده است.


نوشته شده توسط:یاسر سالاری - 3359 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 796
برچسب ها:
دیدگاه ها