همسر شهید همت : ملت ۴ سال است دروغ می شنوند

دسته: خط دو خبری , دسته‌بندی نشده
۲۴ دیدگاه
سه شنبه - ۱۹ خرداد ۱۳۸۸

همسران شهیدان حاج ابراهیم همت و مهدی باکری سرداران بزرگ اسلام ، انقلاب و دفاع مقدس به طور قاطع و رسمی از مهندس میرحسین موسوی حمایت کردند ،
خانم ژاله بدیهیان همسر شهید همت در مراسمی که بر مزار آن شهید بزرگوار با حضور جمع کثیری از مردم شهیدپرور و خانواده شهدا در ” شهرضا ” اصفهان برگزار شد در سخنانی پرشور و قاطع اعلام کرد : ۲۶ سال از شهادت شهید همت می گذرد . در این مدت در هیچ پست و مقامی نبودم و نخواهم بود . اما حالا به خاطر اینکه خون به دل شده ایم مجبور به سخنرانی شده ام . وی گفت متأسفانه ۴ سال است از دولت و رئیس جمهوری کشور دروغ شنیده ومی شنویم. ۴ سال است یاران امام و انقلاب ده تا ده تا و حتی صد تا صد تا از صحنه انقلاب و کشور کنار گذاشته می شوند . و این بسیار غم انگیز و نگران کننده است .
همسر شهید همت با اشاره به مناظره تلویزیونی محمود احمدی نژاد و مهندس میر حسین موسوی گفت : ملت در مناظره دیدند که چگونه رئیس جمهوری به ناموس سید اولاد پیغمبر هتک حرمت وتوهین کرد . به مردی به نام میرحسین موسوی ، نخست وزیر یکی از سخت ترین دوران ۳۰ ساله انقلاب و دفاع مقدس، یار امام خمینی (ره )، مدیر سخت ترین روزهای انقلاب را بی حرمت کردند. افسوس ، افسوس و افسوس که ملت ۴ سال است فقط دروغ می شنوند. دولت به جای اینکه سرمایه مملکت را صرف امور زیر بنایی کند آن را نابود کرده است . اما باید بدانید که ما مردم هم مقصر هستیم . در مناظره دیدید که بر خلاف مقررات و قوانین ، آقای رئیس جمهوری چگونه فرافکنی کردند . به ناموس سید اولاد پیغمبر هتک حرمت کردند ، متأسفانه باید بگویم آن قدر خون به دلمان شد که چاره ای جز ورود به صحنه ندیدیم . چرا که در صدا وسیما مناظره ندیدیم بلکه آن برنامه فاجعه بود.
همسر شهید همت تصریح کرد : امیدواریم بعد از انتخابات با پیروزی قاطع مهندس موسوی ، شاهد شادی ونشاط جامعه ، مردم و جوانان باشیم . ضمن اینکه امیدواریم شاهد شکل گیری رسانه ها و تلویزیون های خصوصی در کشور باشیم . تا مردم بتوانند حرف ها و نظراتشان را مطرح کنند . امروز در افغانستان ۴ شبکه تلویزیونی مردم وجود دارد . امیدواریم هفته آینده شاهد جشن پیروزی مهندس موسوی باشیم .
همسر شهید باکری نیز در سخنانی گفت:آقایان فکر می کنند ما عقل نداریم و در واقع جبهه مخالف،مارا فریب داده اند که این گونه اظهارنظر می کنیم . از همین رو لازم می دانم که بگویم هم من وهم همسر شهید همت هر دو اهل مطالعه و صاحب شعور و انتخاب هستیم.
همسر شهید باکری با اشاره به این که آقای کروبی هر کجا مظلومی دیده از او دفاع کرده است ، ادامه داد : ما در عین این که برای کاندیدای دیگر به ویژه محسن رضایی و کروبی نیز احترام بسیاری قائلیم ، اما کاندیدای مورد نظر خود در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را مهندس موسوی اعلام می کنیم .


نوشته شده توسط:مدیریت سایت - 285 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1234
برچسب ها:
دیدگاه ها
sdsd چهارشنبه 20 خرداد 1388 - 4:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چقدر دروغ می گوئید. چرا ارزش هارا زیر پا می گذارید.
قابل توجه هوادارن:
برادر شهید همت در گفتگو با فارس:
اعضای خانواده شهید همت پشتیبان احمدی‌نژاد هستند
خبرگزاری فارس: برادر شهید همت گفت: برای تداوم بخشیدن به راه شهدا و حفظ ارزش‌های دینی برخود تکلیف دیدیم که احمدی‌نژاد را کاندیدای خود قرار دهیم و در این راه مادر شهید، برادران و خواهران شهید و در یک کلام کل اعضای خانواده شهید همت پشتیبان دکتر احمدی‌نژاد هستند.
ولی‌الله همت برادر شهید محمد ابراهیم همت در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان گوشه‌هایی از زندگانی این شهید بزرگوار و یادآوری فعالیت‌های انقلابی وی پیش از پیروزی انقلاب، اظهار داشت: شهید همت قبل از پیروزی انقلابی اسلامی نیز یک فرد فرهنگی و معتقد به اسلام بود و با حوزه علمیه ارتباط داشت و همین فعالیت‌های انقلابی سبب شد که پیش از پیروزی انقلاب در شهربانی، ۴۰ پرونده برایش جمع آوری شود و حکم اعدام توسط سرلشگر ناجی فرمانده وقت استان اصفهان برای وی صادر شده و چندین بار هم مورد سوءقصد قرار گیرد که وی از این سوء قصدها جان سالم به در برد.
وی با اشاره به فعالیت‌های شهید همت پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز خاطرنشان کرد: شعار همت این بود که انقلاب از باب مسائل امنیتی باید حفظ شود و در همین راستا در اسفند ماه ۵۷، ۲۰ روز پس از پیروزی انقلاب با تشکیل دفاع شهری شهرستان، جمعیتی از جوانان شهر را جذب و از انقلاب پاسداری کرد و اوایل شهریور ماه ۱۳۵۸ نیز در مقابل حرکتی که توسط دشمنان نظام به عنوان خلق عرب انجام شده بود، ایشان حضور نظامی پیدا کردند.
برادر شهید همت در ادامه به بیان دیدگاه خانواده شهید همت در مورد دفاع از ارزش‌های انقلاب پرداخته و با اشاره به دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به معنای واقعی مردمی بود و این مردم بودند که با انقلاب خود حکومت چندین ساله شاهنشاهی را سرنگون کردند، مردم در این انقلاب بر اساس دیدگاه رهبری که نشات گرفته از آموزه‌های دینی بود، حرکت کردند و انقلاب خود را به پیروزی رساندند و بعد از آن نیز در جهت حفظ انقلاب کوشش کردند که یکی از شاخصه‌های مهم حفظ انقلاب، انتخابات‌های مختلفی بوده که در ۳۰ سال گذشته بر اساس یک انتخاب آزاد و واقعی بر پایه دین در ایران اسلامی انجام شده و مردم نیز در آن حضور فعالی داشته و سرنوشت آینده خود را رقم زده‌اند.
ولی‌الله همت با بیان اینکه ما احمدی‌نژاد را به دلیل عملکرد وی در ۴ سال گذشته لایق ادامه حضور در مسند ریاست جمهوری می‌دانیم، تصریح کرد: احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری مردمی و پایبند به ارزش‌های دینی و آرمان‌های اصیل انقلاب است و پایبندی وی به عدالت سبب شده عدالت‌محوری و پایبندی به خدمت به مردم و نظام اسلامی در راس برنامه‌های دولت نهم قرار گیرد.
وی با شاره به پرکاری احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: این مساله در چهار سال گذشته به عینه مشاهده شده و این پرکاری در هیچ کدام از دولت‌های پیشین مشاهده نشده بود و خصیصه دیگر دولت نهم نیز این است که در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی دچار انفعال نشده و با قاطعیت کامل به آموزه‌های امام راحل عمل کرده است.
برادر شهید همت در ادامه اظهار داشت: برتری دیگر این دولت، سفرهای استانی احمدی‌نژاد بود که موجب شد از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شده و در رفع این مشکلات در حد توان خود تلاش کند.
ولی‌الله همت خصیصه دیگر احمدی‌نژاد را حفظ عزت و استقلال ملی ایران و ایرانی دانست و در پایان اظهار داشت: بنا به این دلایل و برای تداوم بخشیدن به راه شهدا و حفظ ارزش‌های دینی برخود تکلیف دیدیم که ایشان را کاندیدا خود قرار دهیم و در این راه مادر شهید، برادران و خواهران شهید و در یک کلام کل اعضای خانواده شهید همت پشتیبان دکتر احمدی‌نژاد هستند.

ناشناس پنجشنبه 21 خرداد 1388 - 6:22 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پدر جهان آرا را هم حاشا می کنید ؟!

فرزند شهيد جمعه 13 شهریور 1388 - 6:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعاً متاسفم شهید همت در ذهن من اسطوره بود ولی همسر شهید همت اگه این اعتقاد را داشته باشد و طرفدار موسوی و خاتمی و بقیه باشد برای خودم متاسفم

ناشناس یکشنبه 12 مهر 1388 - 8:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همسر شهید همت آبروی این شهید را برده است

Asg جمعه 20 آذر 1388 - 4:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام – وقت همگی بخیر
پرکار بودن شاید مهم باشد ولی اصل بر درست کار کردن است .دوستی خاله خرسه نمیخایم، نمی خایم.
کسی که رفتار و کردار و گفتارش به انسان معمولی شبیه نیست را نمیتوان به عنوان رئیس جمهور یک کشور بزرگ و فهیم (سطح توقع هم به همان نسبت بالا میره)انتخاب کرد.
بماند که رفتار و گفتارش و… شبیه مسلمان که هیچ ، مومن که ابدا حداقل یک انسان نورمال و با صفات حسنه اخلاقی هم نیست.
رسانه های دولتی دروغ میگویند و مینویسند.
همسر شهید همت گفت: «برای احیای مجدد آرمان‌های امام و شهدا به استقبال میر حسین می‌رویم».
به گزارش گروه سیاسی آفتاب، «ژاله بدیهیان» همسر شهید همت در گفت و گویی با قلم نیوز گفت: «ما میر حسین موسوی را باور داریم چون شهدا نیز ایشان را باور داشتند. باورش داریم چون امام(ره) ما میرحسین را باور داشت. ما موسوی را باور داریم چون ایشان در ۸ سال جنگ و دفاع مقدس که یکی از سخت‌ترین فرازهای تاریخ ایران بود با نهایت درایت مملکت را اداره کردند؛ دقیقا بر عکس ۴ سال گذشته که اکثر حوداثی که در ایران رخ داد جز خواری و خون دل خوردن برای ما حاصل دیگری نداشت».
وی افزود: «ما برای احیای آرمان‌های امام(ره) و انقلاب و راه شهیدان به استقبال میر حسین خواهیم رفت».
همسر شهید همت تاکید کرد: «ما با شهدا زندگی کرده‌ایم و یک چهار چوب مشخصی از شهدا داریم، لذا می‌دانیم چه کسی حقیقت را می‌گوید و دلش برای مملکت و دین می‌سوزد و چه کسی غیر از این شعار می‌دهد».
ضمنا همسر شهید باکری و شهید همت به دانشکاه ما آمده بودند در حمایت از موسوی(حمایت از ادب ، مدیریت عقلانی و قانون )
جامعه در حال حرکت به سمت تکاملی خودش میباشد.
به امید ایران و اسلام سبز و با نشاط و عقلانی

نا شناس پنجشنبه 17 دی 1388 - 11:40 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این دو همسر شهید بد نیست به وصیت نامه همسرانشان نگاهی بیندازند….

نسیم پنجشنبه 17 دی 1388 - 12:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جوان عزیز ایرانی، بصیرت…
مراقب باش با اسباب بازی های بزرگ از خطرات بزرگتری که به همراه دارد غافلت نکنند.. امثال همسر حاج همت کم نیستن مبادا اشتباهات همچین آدمایی رو به حساب حاجی بزاری! این آدمای سود جو و فرصت طلب برای رسیدن به اهداف … شون از اسم چنین آدمای بزرگی سواستفاده می کنن.. برای خانم بدیهیان و امثالهم امام شهدا واعتقادات شهدا ابزارن برای رسیدن به خواسته های …….. برای ما شهدا الگو هستن نه همسرانشون، که در صورتی اینا می تونن الگو بشن که سر سوزنی اعتقاد به راه طی کردشون داشته باشن..

شاهد چهارشنبه 23 دی 1388 - 5:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من با پسر دوم شهید همت دوستم
والله خودم از زبونش شنیدم که میگفت ما جز بدی از این نظام ندیدیم

ناشناس چهارشنبه 21 بهمن 1388 - 1:38 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر فکر می کنید که با این حرفها مردم فکر می کنند که شهید همت اگر بود به موسوی رای میداد باید خدمتتون عرض کنم هر انسانی بیشتر تحت تاثیر پدر و مادری قرار می گیرد که سالها با آنها زندگی کرده است نه همسری که ۲ سال با ایشون زندگی کرده این خانم از اول چپی بوده اما این دلیل نمی شه که شهید همت هم ای عقیده رو داشته باشند. مثلا خانم شهید باکری اول معلم زمان شاه بوده و بی حجاب! پس چرا شهید باکری با ایشون ازدواج کرده؟ شهید باکری که آدم با خدایی بود؟ می بینیم که اینها دلیل بر این نیست که این شهدا با همسران خود در همه زمینه ها هم نظر باشند. کافیست چند تا از سخنرانی های این شهدای بزرگوار را مطالعه نماییم.

محمد سه شنبه 27 بهمن 1388 - 10:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همسر شهید مهدی باکری الان همسر دوم یونسی وزیر اطلاعات خاتمی است. و همسر حمید باکری همسر یک معلم رشتی است. اینها دیگر همسر شهدا نیستند. اینها همسران جدیدی دارند. در ضمن شهدا متعلق به همسر و فرزند و برادر و پدر نیستند. هرچه حرف ملت است حرف شهدا نیز هست.

شاهد دوشنبه 3 اسفند 1388 - 7:21 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از خانواده شهید باکری شناختی ندارم ولی از خانواده همسر شهید همت شناخت کاملی دارم و همه آنها بلا استثنا از اول انقلاب با نظام مخالف بودند و ضد انقلاب بودند وچه زجرهایی شهید بزرگوار همت از دست انها کشیدو حتی به فرزند شهید همت(که شایعه شد او هم در اغتشاشات دستگیر شده) شعار مرگ بر خمینی یاد داده بودند . در یک مهمانی در همان ایام شخصا مشاهده نمودم که همین فرزند که در آن زمان ۵ ساله بود دور اتاق می دویدو این شعار را چندین بار تکرار کرد و همگی میهمانان بهت زده شده بودند.لذا چنین خانواده هایی مسلما با اسلام,انقلاب ,خط ولایت و رهبری و احمدی نژاد مخالف هستند .همانگونه که آن زمان هم با نظام و امام راحل مخالف بودند.

مهدی عزیزی پنجشنبه 6 اسفند 1388 - 8:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ژیلا خانم سلام
از این که مصدع اوقات شما می شوم عذر می خواهم
یادتان هست که همسر عزیزتان برای اینکه وقت امام امت را نگیرند و ایشان به کارهای مهم رسیدگی کنند به جای اینکه خطبه عقدتان را آقا روح الله موسوی خمینی بخوانند در جواب شما فرمودند همسرم، رهبر انقلاب کارهای مهمتری دارند و باید به آن کارها برسند و من صلاح نمی دانم وقت گرانمایه ایشان در این کارها بگذرد (به این مضمون از زبان شما بزرگوار شنیدیم در روایت فتح) امروز به شما خواهر بزرگوار عرض می کنم آیا هنوز پیرو همسرتان هستید
اگر چنین است مواظب باشید که از حرفهایتان سوء استفاده نشود و به جای اینکه یار رهبری باشید بار ایشان نباشید که خدا و همسرتان از شما نخواهند گذشت
دوست دار واقعی همسر شما مهدی عزیزی

مهدی عزیزی یکشنبه 9 اسفند 1388 - 6:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یاد باد آن روزگاران یاد باد
یاد ژیلا یاد همت داد باد

محمد پنجشنبه 27 اسفند 1388 - 6:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به همه اونایی که اگه مطلبی هم مینویسند(چه خوب چه بد) از سر دلسوزی مینویسند نه کینه.
وصیت نامه هرکدوم از شهدا را که بخونید نوشتند راه امام و شهدا را ادامه بدید. هیچکدومشون ننوشتند که راه همسران ما را ادامه بدید!
راستی میدونید چند تا از پیامبران و امامان بدست همسرانشان خون به دل شدند و از دنیا رفتند؟
این که میگن زن فلان شهید فلان چیز را گفت که نشد ملاک.
وصیتنامه حضرت امام و سخنان رهبر عزیزمون باید ملاک سنجش افراد باشه.

ناشناس سه شنبه 31 فروردین 1389 - 6:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من وقتی کتاب نیمه پنهان ماه رو خواندم نسبت به همسر شهید دید بدی پیدا کردم حیف از همت عشق.مطمئنم اگر الان حاج همت بود به دکتر رای می داد.

صمد دوشنبه 10 خرداد 1389 - 1:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شهدای عزیز این از فرشتگان الهی بالاتر این انسانهای ازبند خود و دنیا گذشته و بخدا پیوسته نیازی به ما ندارند این من و تو و شما ها هستیم که نیازمند آنهاییم.
پس حداقل همواره به عناوین مختلف نام و یاد وخاطره آن بزرگواران را برای خودمان زنده نگه داریم.
صمد مهدی پور۱۰/۰۳/۸۹

ساره سه شنبه 25 خرداد 1389 - 6:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا بعضی از نظرات را سانسور می کنید و نمی گذارید؟
اگه وجود دارید نظر قبلی من را در سایتتان بگذارید!

ساره سه شنبه 25 خرداد 1389 - 10:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد.
پسر کو ندارد نشان از پدر تو بیگانه خوانش، نخوانش پسر
مرگ بر ضد ولایت فقیه حالا هرکس می خواهد باشد.

مریم یکشنبه 30 خرداد 1389 - 9:42 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام واقعا متاسف شدم ادم واقعا دنمی داند چه بگوید آنها که زجر ها برای انقلاب کشیدند شکنجه ها شدند آنگونه از رهبری عزیزمان برگشتند اینها که دیگر جای خود دارد واقعا متاسفم برای این خانم و امثال ایشان اگر تا به حال از نظر خود برنگشته باشند و توبه نکرده باشند

افشین پنجشنبه 21 مرداد 1389 - 2:40 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ژیلا چه اسم لوس و نانازی

ناشناس شنبه 30 مرداد 1389 - 2:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خواک بر سر زن شهید همت

ملیکا پنجشنبه 4 شهریور 1389 - 1:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این شهدا ی بزرگوار خودشان برا ی ما الگو هستند

همسر محمود شنبه 3 مهر 1389 - 4:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من به عنوان یکی از ملیونها طرفدار میر حسین موسوی اعلام میدارم نه تنها از او حمایت میکنم بلکه برای نابودی احمدی نزاد و دولت دروغینش جان میدهم

مهدی پنجشنبه 22 مهر 1389 - 11:29 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
من از طرفداران احمدی نژادم.اما قبول ندارم که به خاطر مواضع سیاسی شخصیت شهدا و همسرانشان را به لجن بکشیم . اینها زحمات زیادی برای این انقلاب کشیده اند و خون دلها خورده اند.خواهش می کنم در برخوردهایتان مواظب باشیدو مسائل را اینقدر بزرگ نکنید و رسوایی آنها را آرزو نکنید.جواب خدا را باید بدهید.